دوشنبه, ۲۹ اسفند , ۱۴۰۱

مرگ ۴ جوان در پی آتش‌سوزی مرگبار در چهارراه پارک وی

تاریخ نشر :سه‌شنبه 14 فوریه 2023 اشتراک:
آتش‌ سوزی پارک وی حوادث روز
در این مطلب جزئیات آتش‌ سوزی پارک وی را مشاهده می کنید که در این حادثه یک اتاقک کارگری که در آن 10کارگر حضور داشتند آتش گرفت و متاسفانه 4نفر از این کارگران جان سپردند

صبح امروز وقوع یک حادثه آتش سوزی در یک ساختمان در چهارراه پارک وی نیروهای آتش نشانی را راهی محل حادثه کرد. این آتش سوزی در یک اتاقک کارگری که ۱۰ نفر در آن زندگی می کردند رخ داد. در پرشین وی جزئیات آتش‌ سوزی پارک وی را مشاهده می کنید

جزئیات آتش‌ سوزی پارک وی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ چهار تن درپی وقوع حریق در اتاقک کارگری یک ساختمان در حال ساخت در محدوده چهارراه پارک وی خبر داد.

سید جلال ملکی درباره جزئیات این حادثه گفت: در حساعت ۷:۳۸ صبح امروز یک مورد حادثه حریق در یک ساختمان درحال ساخت به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه واقع در خیابان ولیعصر (عج)، بالاتر از پارک وی اعزام کرد.

 آتش‌ سوزی پارک ویجزئیات آتش‌ سوزی پارک وی

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در عرض حدود سه دقیقه در محل حادثه گفت: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد که این ساختمان درحال ساخت حدود سه طبقه روی سطح زمین و حدود پنج طبقه نیز در زیر سطح زمین فضا دارد و محل آتش‌سوزی نیزتعدادی از اتاقک‌های کارگری در طبقه منفی دوی این ساختمان بود که به محلی برای اسکان کارگران بدل شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه کف و سقف این اتاقک‌های کارگری با یونولیت و نایلون پوشیده شده و دراطراف آنها نیز سیلندرهای گاز و … قرار داشت، گفت: این ها موارد قابل اشتعال بسیار خطرناکی هستند که متاسفانه همگی دراین محل قرار داشت.

مرگ ۴نفر در آتش‌ سوزی پارک وی

ملکی با بیان اینکه برابر اطلاعات اولیه حدود ۱۰ کارگر در این محل حضور داشتند، گفت: در همان لحظات اولیه چندنفر از کارگران با سوختگی شدید خود را نجات داده و از ساختمان خارج شدند.

با توجه به اینکه احتمال حضور افراد دیگر در این اتاقک‌ها که هرکدام حدود ۱۵ متر مربع مساحت داشتند، وجود داشت، تیم‌های آتش‌نشانی همزمان با اطفای حریق عملیات جستجو را نیز در دستورکار خود قرار داده و دقایقی بعد با پیکر سوخته و بی‌جان چهار نفر که در اتاق‌ها محبوس شده بودند، مواجه شدند.

 آتش‌ سوزی پارک ویآتش‌ سوزی چهارراه پارک وی

وی ادامه داد: این افراد خارج شده و در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند
که متاسفانه مرگ آنان مورد تایید قرار گرفت. همزمان آتش‌نشانان
نیز اقدام به اطفای کامل حریق در این بخش از این ساختمان در حال ساخت کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه
عوامل آتش‌نشانی پس از ایمن‌سازی محل به ماموریت خاتمه داده
و آنجا را به عوامل انتظامی و قضایی تحویل دادند، درباره علت وقوع
این حادثه نیز گفت: بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد،
اما گمانه‌زنی‌های اولیه حاکی از این است که قرارگرفتن سیلندرهای گاز و پریز برق سبب نشت گاز و این حادثه شده است.

خبرانلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس