جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دسیسه اینستاگرامی پسر جوان بعد از رابطه با دختر جوان

تاریخ نشر :سه‌شنبه 30 مه 2023 اشتراک:
دسیسه اینستاگرامی حوادث روز
در این مطلب ماجرای نقشه و دسیسه اینستاگرامی پسر جوان سیستان بلوچستانی را مشاهده می کنید که پس از بهم خوردن رابطه اش با دختر جوان تصمیم گرفت زندگی اش را خراب کند

دختر جوان که به اداره پلیس فتا مراجعه کرده بود از پسری شکایت کرد که در اینستاگرام اقدام به اخاذی از او کرده بود. پسر شیاد با انتشار عکس های خصوصی دختر جوان قصد اخاذی از او را داشت که توسط پلیس بازداشت شد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ماجرای این دسیسه اینستاگرامی را برای شما قرار دهیم

دسیسه اینستاگرامی

پسر جوان قصد داشت با تهدید دختری که قبلا با او در ارتباط بود از او اخاذی کند.

فردی که با ارسال پیام‌های تهدیدآمیز و انتشار تصاویر خصوصی دختری جوان در اینستاگرام قصد داشت از او اخاذی کند و انتقام بگیرد، دستگیر شد.

دسیسه اینستاگرامیماجرای دسیسه اینستاگرامی

دختری جوان با در دست داشتن مرجوعه قضائی به پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان مراجعه کرد و گفت: چند روز پیش پیامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام از طرف صفحه‌ای دریافت کردم که حاوی تصاویرخصوصی من بود. آن فرد با تهدید به آبروریزی، اسید پاشی و ارسال عکس‌ها برای اقوام و آشنایان می‌خواهد از من اخاذی کند.

شناسایی متهم اینستاگرامی

ماموران با بررسی مستندات و اظهارت شاکی و انجام اقدامات فنی و تخصصی در فضای مجازی متهم را شناسایی و احضار کردند.

دسیسه اینستاگرامیدسیسه اینستاگرامی برای دختر جوان

این متهم سایبری در ابتدا منکر هرگونه عمل مجرمانه شد ولی در ادامه با مشاهده مستندات و ادله موجو به جرمش اعتراف کرد و هدف خود را آبرو ریزی و اخاذی به دلیل بهم خوردن رابطه با دختر جوان عنوان کرد.

اعتمادآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس