چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

عروس فراری با شکایت پدرشوهرش دستگیر شد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 16 فوریه 2023 اشتراک:
دستگیری عروس فراری حوادث روز
در این مطلب ماجرای دستگیری عروس فراری را مشاهده می کنید که با شکایت پدرشوهرش توسط پلیس بازداشت شده بود. به گفته پدرشوهرش این عروس از او 300میلیون کلاهبرداری کرده است

زن جوان ۳۰ساله در حالی دستگیر شده بود که خود را بی گناه می دانست اما پدرشوهرش از او به جرم کلاهبرداری شکایت کرده بود و به گفته او عروسش ۳۰۰میلیون از او کلاهبرداری کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای دستگیری عروس فراری را برای شما قرار دهیم

دستگیری عروس فراری

زن جوان بعد از طلاق از شوهرش فراری شد اما این پایان ماجرا نبود و پدرشوهرش از او به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد.

افسر انتظامی در حالی که حکم جلب قانونی زن ۳۰ ساله را در دست داشت با راهنمایی شاکی پرونده، پشت در واحد آپارتمانی قرار گرفت اما گویی هیچ کس در منزل نبود! زنگ های متمادی و ضربه به در نیز فایده ای نداشت اما تعداد کفش های مقابل واحد آپارتمانی از یک ماجرای مرموز حکایت می کرد به طوری که فرضیه اختفای متهم در منزل قوت گرفت و بدین ترتیب افسر انتظامی برای گشودن در منزل به شگردهای پلیسی متوسل شد. طولی نکشید که صدای کودکی از درون منزل به گوش رسید.

او که اکنون پشت در قرار داشت نگاهی از «چشمی» به بیرون انداخت و گفت: «مادرم برای خرید به بیرون از منزل رفته و در قفل است!» افسر پلیس که حالا به حضور زن تحت تعقیب در منزل اطمینان داشت، خطاب به پسر خردسال گفت: «با شماره تلفن مادرت تماس بگیر و به او بگو به منزل بازگردد!» ولی کودک که هراسان شده بود، با بغضی غریب ادامه داد: «ما نمی توانیم شماره بگیریم!» این جمله نشان داد که او در خانه تنها نیست و افراد دیگری نیز حضور دارند! دقایقی بعد با اقدامات قانونی و هماهنگی های قضایی، بالاخره کودکان در واحد آپارتمانی را گشودند اما اثری از زن ۳۰ ساله در خانه نبود.

دستگیری عروس فراریدستگیری عروس فراری جوان

ماجرای دستگیری عروس فراری

افسر پلیس کودکان را در آغوش گرفت و مهربانی را بر قلب و زبان جاری ساخت تا آن ها در کنار پلیس احساس آرامش کنند. در این هنگام یکی از کودکان به سمت کمد دیواری رفت و در حالی که دستانش را به اطراف گشوده بود، خطاب به بانوی پلیس گفت: نمی گذارم مادرم را ببرید! در این لحظه بود که ناگهان زن ۳۰ ساله از داخل لباس های آویزان بیرون آمد اما افسر پلیس تدبیری اندیشید تا اعتماد کودکان به پلیس خدشه دار نشود. او پس از یک گفت وگوی رمز آلود با زن ۳۰ ساله، از خانه بیرون رفت و در کنار مجتمع مسکونی منتظر زن جوان ایستاد.

دقایقی بعد متهم، فرزندانش را به یکی از بستگانش سپرد و خود به همراه افسر پلیس راهی کلانتری شد. او در حالی که بیان می کرد بالاخره من عروس شاکی بودم و فرزندانم نوه های او هستند، درباره سرگذشت خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد گفت: ۸ سال قبل وقتی از شوهر معتادم طلاق گرفتم در جست وجوی منزلی برای سکونت برآمدم. در این میان با مردی آشنا شدم که در بنگاه املاک فعالیت می کرد.

«جلال» پسری خوش تیپ و مهربان بود که منزل خوبی برایم پیدا کرد. او چند روز بعد با من تماس گرفت و مرا برای دیداری حضوری به یک رستوران دعوت کرد. او مدعی شد عاشقم شده است و قصد ازدواج با مرا دارد! «جلال» گفت: پدرم از بساز و بفروش های معروف است که اوضاع مالی خوبی دارد و من به اجبار او با یکی از بستگانش ازدواج کردم اما علاقه ای به همسرم ندارم!

اعترافات زن جوان

به همین دلیل روزی که تو را دیدم، احساس کردم نیمه گم شده زندگی ام را یافته ام! خلاصه با حرف های عاشقانه «جلال» به عقد موقت او درآمدم چرا که من هم کسی را نداشتم و باید پناهگاهی برای خودم می یافتم! اگرچه فقط یک هفته بعد فهمیدم که«جلال» به مواد مخدر اعتیاد دارد اما او آن قدر مهربان بود که این موضوع را نادیده گرفتم و چند ماه بعد صاحب دختر و پسری دوقلو شدم!

دستگیری عروس فراریجزئیات دستگیری عروس فراری

«جلال» که گویی همسرش باردار نمی شد نام فرزندانم را در شناسنامه اش
ثبت کرد ولی بعد از این ماجرا، پدر شوهرم متوجه ازدواج مجدد «جلال» شد و
زندگی مرا به هم ریخت. او همسرم را از کارش اخراج کرد و دیگر پولی به او نداد تا مرا طلاق بدهد!

وقتی اوضاع زندگی ما آشفته شد و همسرم از شدت خماری به خود می پیچید،
من هم به ناچار طلاق گرفتم تا فرزندانم را بزرگ کنم!

مدتی بعد فهمیدم که «جلال» در مرکز ترک اعتیاد بستری شده و پدر شوهرم
سایه به سایه دنبال من می گردد. من هم پنهانی در یک واحد آپارتمانی
زندگی می کردم تا این که از من شکایت کرد.

پدر شوهرم مدعی بود مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان رهن منزل به او تعلق دارد و
من کلاهبرداری کرده ام در حالی که بالاخره من عروس او بودم
و این دو کودک نوه هایش هستند ولی پدر شوهرم حتی نوه هایش را نیز قبول ندارد…

گزارش اختصاصی روزنامه خراسان حاکی است با دستور سرهنگ ابراهیم خواجه پور
(رئیس کلانتری آبکوه) بررسی های قضایی و کارشناسی این پرونده در دایره مددکاری اجتماعی آغاز شد.

اعتماد آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس