یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

مرد شیاد در نقش رمال زنان را تسلیم نقشه سیاه خود می کرد + عکس

تاریخ نشر :چهارشنبه 24 ژانویه 2024 اشتراک:
دستگیری مرد رمال حوادث روز
مرد متجاوز و رمال فریبکاری که اقدام به آزار و اذیت و سرقت از زنان در خانه هایشان می کرد توسط پلیس بازداشت شده و قربانیان این مرد شیاد از او شکایت کرده و گفته اند که مرد دعانویس در خانه آن ها را بی هوش و اموالشان را به سرقت برده است.

مردی شیاد در پوشش رمالی اقدام به اذیت و آزار زنان ساده لوح می کرد و سپس اموالشان را سرقت می کرد که بازداشت شده است. در ادامه جزئیات دستگیری مرد رمال در ری را در پرشین وی مشاهده کنید.

دستگیری مرد رمال در ری

رییس پلیس شهرستان ری از دستگیر رمال فریبکار که اقدام به آزار و اذیت و سرقت از زنان در خانه هایشان می کرد خبر داد.

سرهنگ طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری در خصوص این پرونده گفت: از اوایل آذر ماه سال جاری پرونده ای مبنی بر سرقت و آزار و اذیت زن جوان توسط یک مرد دعانویس تشکیل شد و با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران برای شناسایی و دستگیری متهم وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران در گام نخست تحقیقات پی بردند که مردی ۴۵ ساله در پوشش دعانویس و رمال برای بخت گشایی و رفع مشکلات ابتدا طعمه هایش را شناسایی کرده و با چرب زبانی و اعتمادسازی به بهانه های مختلف از طعمه هایش خواسته تا در خانه تنها باشند

و در زمان حضورش کسی در خانه نباشد و زنان که به حرف های این متهم اعتماد کرده بودند با فراهم کردن شرایط خواسته شده از سوی این متهم اجازه ورود به این مرد دعانویس را می دادند.

آزار و اذیت زنان توسط مرد دعانویس

سرهنگ طرهانی ادامه داد: متهم پس از حضور در خانه شاکی پرونده و اطمینان از تنها بودن زن جوان با دادن یک نوشیدنی که عنوان کرده بود در آن جادو کرده است زن جوان را بیهوش کرده و متهم در این مرحله با خونسردی کامل و به راحتی اقدام به سرقت طلا و پول های داخل خانه کرده است و زمانیکه متهمه به هوش می آید متوجه سرقت و نبود مرد دعانویس می شود.

دستگیری مرد رمالعکس چهره باز مرد رمال

فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار داشت: با توجه به اینکه متهم ردی از خود به جا نگذاشته بود تحقیقات به صورت گسترده آغاز شد و در این مدت مشخص شد چند زن دیگر هدف سرقت و آزار و اذیت های متهم قرار گرفته است و اقدامات اطلاعاتی و تحقیق از شاکیان پرونده پلیس را به سرنخ های اصلی رساند و خیلی زود متهم شناسایی شد.

دستگیری مرد رمال در شهرستان ری

این مقام انتظامی گفت: با به دست آمدن سرنخ های پلیسی و ردزنی متهم مخفیگاه وی در شهرستان ری مورد شناسایی قرار گرفت و پس از هماهنگی مقام قضایی و در یک عملیات غافلگیرانه متهم فریبکار در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ طرهانی ادامه داد: متهم در همان ابتدا به سرقت و آزار و اذیت زنان در نقش یک رمال اعتراف کرده و مقام قضایی با توجه به حساسیت پرونده و خواست تا تصویر بدون پوشش متهم منتشر شود تا چنانچه زنان دیگری در دام سرقت یا آزار و اذیت و دیگر جرائم احتمالی وی قرار گرفته باشند به پلیس اطلاعات شهرستان ری واقع در خیابان فداییان اسلام جنوب نرسیده به میدا حرم حضرت عبدالعظیم مراجعه کنند.

رییس پلیس شهرستان ری در پایان گفت: ۴ شاکی پرونده تاکنون با مراجعه به پلیس این متهم را شناسایی کردند و تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس