پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

اعتراف هولناک به همسرکشی وحشتناک در تهران/ قاتل زنش را به آتش کشید

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 25 ژانویه 2024 اشتراک:
همسرکشی وحشتناک در تهران حوادث روز
مردی به دنبال اختلافات شدید خانوادگی با همسرش که قصد جدایی از وی را داشته و در این میان به خاطر ملکی که به نام زنش بوده موضوع اختلاف شدید آن ها بوده دست به اقدامی وحشتناک زده و همسرش را به آتش کشیده است.

زنی میانسال توسط شوهر عصبانی اش به طرز دلخراشی به قتل رسید و بعد از این که توسط وی به آتش کشیده شد در بیمارستان قاتلش را لو داده است. در ادامه جزئیات همسرکشی وحشتناک در تهران را در پرشین وی مشاهده کنید.

همسرکشی وحشتناک در تهران

زن میانسال که با همسرش دچار اختلاف شده و قصد جدایی از وی را داشت، در راه رفتن به محضر به قتل رسید؛ اما پیش از مرگ قاتلش را لو داده بود.

صبح جمعه گذشته به قاضی محمد مهدی براعه بازپرس جنایی تهران خبر رسید که زنی حدود ۵۰ ساله به دلیل سوختگی شدید جان باخته است.

وی از ظهر پنج شنبه در بیمارستان بستری شده اما به دلیل شدت سوختگی و صدمات وارد شده جانش را از دست داده بود. او قبل از مرگ به فرزندانش گفته بود که شوهرش او را به آتش کشیده است. در این شرایط تیمی از ماموران جنایی پایتخت تحقیقات خود را در این پرونده آغاز کردند.

جنایت هولناک مرد عصبانی

یکی از فرزندان این زن به ماموران گفت: پدر و مادرم با شدت با هم اختلاف و درگیری داشتند. آنها روز حادثه می خواستند بروند برای طلاق اقدام کنند. آنطور که مادرم قبل از مرگ به ما گفت، روز حادثه سوار ماشین پدرم شده تا به محضر بروند.

آنها نمی دانستند که باید اول به دادگاه بروند و درخواست طلاق بدهند و تصورشان این بود که در محضر خانه می توانند برای طلاق اقدام کنند. مادرم می گفت در بین راه با پدرم بحثشان شده است. چون ملکی به نام مادرم بود و پدرم اصرار داشت که باید ملک را به نام او منتقل کند.

همسرکشی وحشتناک در تهراندستگیری مرد همسرکش

پدرم می گفت شرط طلاق این است که ملک را به نام او منتقل کند و بر سر این موضوع درگیری شان بالا گرفته و ناگهان پدرم توقف کرده، یک ظرف از صندوق عقب برداشته و محتویات ظرف که بنزین بوده را روی مادرم پاشیده است.

سپس کبریت کشیده و او را آتش زده است. هرچند شاهدان رسیدند و آتش را خاموش کردند اما مادرم زنده نماند. او قبل از مرگش برای ما تعریف کرد که پدرمان او را به آتش کشیده است.

همسرکشی وحشتناک در تهران و دستگیری قاتل

پس از ثبت اظهارات فرزندان زن میانسال، بازپرس دستور بازداشت شوهر وی را صادر کرد.

هرچند او در ابتدا منکر قتل و گفته های همسرش شده و می گفت، می خواسته سیگار بکشد اما انگار بطری بنزین در ماشین بوده و ناگهان آتش گرفته است اما دیروز اسرار قتل را فاش کرد.

او گفت که به خاطر اختلافاتی که میان آنها وجود داشته، همسرش را به آتش کشیده اما قصد کشتن او را نداشته و فقط می خواسته همسرش را بترساند.

او گفت: همسرم ساز جدایی کوک کرده بوده و دیگر به من اهمیتی نمی داد. روز حادثه وقتی متوجه شدم برای طلاق و جدایی مصمم است، تصمیم گرفتم او را بترسانم، به همین دلیل روی او بنزین ریختم و سپس کبریت را کشیدم اما او جانش را از دست داد.

متهم به قتل بازداشت شده است و تحقیقات تکمیلی از او ادامه دارد.

همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس