سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

عملیات برق‌آسای پلیس و لحظه دستگیری قاتل شهید رنجبر+ ویدیو

تاریخ نشر :یکشنبه 06 فوریه 2022 اشتراک:
دستگیری قاتل شهید رنجبر حوادث روز
در این ویدئو لحظه دستگیری قاتل شهید رنجبر را مشاهده می کنید

چند روز پیش در پی درگیری مامور نیروی انتظامی با یک شرور در استان فارس این مامور جوان مورد حمله فرد شرور قرار گرفت و جان باخت. پلیس استان فارس بلافاصله تحقیقات خود را برای پیدا کردن قاتل آغاز کردند. در ادامه در پرشین وی ویدئویی از لحظه دستگیری قاتل شهید رنجبر را مشاهده می کنید

لحظه دستگیری قاتل شهید رنجبر

احمد وحیدی روز جمعه در پیام تسلیت خود به مناسبت شهادت “علی اکبر رنجبر” جانشین پاسگاه انتظامی بیدزرد شیراز، از سرعت عمل نیروی انتظامی در دستگیری این قاتل شرور قدردانی کرد.

وزیر کشور در این پیام خطاب به حسین اشتری فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ابراز امیدواری کرد که این قاتل خبیث در کمترین زمان ممکن به سزای عمل شرارت بار خود برسد.

دستگیری قاتل شهید رنجبرعکس دستگیری قاتل شهید رنجبر

رییس شورای امنیت کشور تصریح کرد: برخورد قاطعانه و مستمربا اراذل و اوباش که موجب سلب آرامش، آسایش و امنیت مردم می‌شوند، ادامه یابد.

ویدئویی از لحظه دستگیری قاتل علی اکبر رنجبر

درباره قاتل شهید رنجبر بیشتر بدانید

علی اکبر رنجبر مامور نیروی انتظامی ۱۳ بهمن ماه امسال با سلاح سرد مورد هجمه قرار گرفت و به شهادت رسید. قاتل این شهید بزرگوار دستگیر شد.

قاتل شهید رنجبر, اهل شیراز و استان فارس نیست و در هنگام دستگیری حالت طبیعی نداشت و احتمالاً وی مواد مصرف کرده بود . او در بامداد پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ طی درگیری فیزیکی با سرهنگ دوم علی اکبر رنجبر از ماموران انتظامی پاسگاه بیدزرد شهرستان شیراز را با قمه به شهادت رساند و سپس متواری گردید

اما در نهایت یک روز پس از قتل، در روز جمعه ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ توسط پلیس در محل اختفای خود در یکی از روستاهای شیراز دستگیر شد.

دستگیری قاتل شهید رنجبرشهید رنجبر

ضارب شهید رنجبر حتی هنگام دستگیری نیز با پلیس درگیر شده و قصد حمله به نیروهای انتظامی را داشت.

سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه قاتل پس از به شهادت رساندن شهید رنجبر به یکی از روستا‌ها فرار کرده بود، اظهار کرد: بلافاصله مأموران به محل اختفای وی در یکی از روستا‌های شیراز مراجعه کرده و خوشبختانه او را در مخفیگاهش پیدا کردند.

وی گفت: زمانی که ضارب دستگیر شد هنوز چاقویی که شهید رنجبر را به شهادت رسانده بود در دستش بود و با همین چاقو با مأموران درگیر شد.

اینستاگرام و حرف تازه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس