چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دختر جوان در شهرری قربانی حمله انتقام جویانه درگیری خونین شد + عکس

تاریخ نشر :سه‌شنبه 19 سپتامبر 2023 اشتراک:
دختر جوان در شهرری حوادث روز
نازنین در مغازه صوتی و تصویری پسر مورد علاقه اش بود که مردی جوان با چاقو به آن ها حمله کرد و دختر جوان را نیز به قتل رساند و مشخص شد وی قربانی انتقامجویی یک درگیری خونین بین پسر مورد علاقه اش و پسری دیگر شده است.

با کشف جسد دختری به نام نازنین در یک مغازه صوتی و تصویری و زخمی شدن صاحب مغازه جنایتی هولناک برملا شد و دختر نگون بخت قربانی کینه یک پسر جوان شده است. در ادامه جزئیات قتل دختر جوان در شهرری را در پرشین وی مشاهده کنید.

دختر جوان در شهرری

۱۰ تیر ماه امسال رسیدگی به قتل دختر جوانی به نام نازنین با کشف جسد خونین او در یک مغازه صوتی و تصویری واقع در شهرری در دستور کار دکتر مجید باقری بازپرس کشیک قتل دادسرای شهرری قرار گرفت.

تحقیقات در این پرونده در حالی آغاز شد که در صحنه حمله مرد چاقو به دست داخل مغازه، پسر مورد علاقه نازنین به نام علی که صاحب مغازه هم بود نیز زخمی شده و انگشت او قطع شده و کف مغازه افتاده بود.

در تحقیقات مشخص شد شخصی که از قبل با علی درگیری داشته برای تسویه حساب جوانی را اجیر کرده بود تا او را زخمی کند اما در صحنه درگیری آنها نازنین که ترسیده بود جلو آمد تا مانع درگیری شود اما جوان چاقو به دست با ضربه ای به قفسه سینه او را به قتل رساند.

متهم به قتل نازنین است، مدتی بعد از ارتکاب به جنایت دستگیر شد و با طی روال قانونی پرونده همراه تیم جنایی برای بازسازی صحنه جنایت به مغازه فروش لوازم صوتی و تصویری علی راهی شدند.

گفتگو با قاتل دختر جوان در شهرری

چرا می خواستی از علی انتقام بگیری؟

من او را نمی شناختم. روز حادثه یکی از دوستانم به من زنگ زد و از من خواست برای گرفتن انتقام او از علی به مغازه اش بروم.

چرا می خواست از علی انتقام بگیرد؟

آنها قبلا دعوا کرده بودند و علی با چاقو به دست دوستم ضربه ای زد که دستش از کار افتاد.

دختر جوان در شهرریبازسازی صحنه قتل دختر جوان

از روز حادثه بگو

آن روز مست بودم، با یکی از دوستانم که موتور داشت به مغازه رفتیم. دوستم جلوی در بود و من داخل رفتم. چند ضربه با چاقو به علی زدم و نمی دانم چه شد که یک ضربه چاقو به آن دختر هم اصابت کرد.

گفتگو با صاحب مغازه محل درگیری

علت حمله آن جوان به مغازه ات چه بود؟

مدتی بود با نازنین آشنا بودم و گاهی با هم در مغازه صحبت می کردیم. یک روز دوستش را هم همراهش آورد که نامزد دوستش آنها را تعقیب کرده و گمان کرده بود به او خیانت شده بود. برای همین با من درگیر شد.

بنا بر این گزارش رسیدگی به این پرونده در دادسرای شهرری در جریان قضایی قرار دارد.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس