یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دختر ۱۴ساله با همدستی برادرزاده شوهرش او را کشت

تاریخ نشر :چهارشنبه 24 مه 2023 اشتراک:
دختر 14ساله قاتل حوادث روز
در این مطلب ماجرای یک قتل در شمال تهران را مشاهده می کنید که چند روز پیش اتفاق افتاد و در این ماجرا دختر 14ساله قاتل همسر افغانی اش را با ضربات چاقو کشت

چند روز پیش پیدا شدن جسد یک مرد جوان افغانستانی در پشت بام یک ساختمان بالای شهر تهران سرو صدای زیادی به پا کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای نقشه شوم دختر ۱۴ساله قاتل برای قتل همسرش را برای شما قرار دهیم که با همدستی برادرزاده مقتول اتفاق افتاد

دختر ۱۴ساله قاتل

زن نوجوان که همسر دوم شوهرش بود با همدستی فردی دیگر همسرش را به قتل رساند.

تحقیقات در پرونده قتل مرد افغانستانی که در پشت‌بام خانه‌ای در شمال تهران کشته شده، نشان می‌دهد که همسر دوم او با همدستی برادرزاده‌ مقتول دست به این جنایت زده‌اند.

ظهر یکشنبه به قاضی وحید ناصری، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که مردی با ضربات چاقو به قتل رسیده است. به دنبال این گزارش، تیم جنایی در محل حادثه که ساختمانی ۵طبقه در حوالی ونک بود حاضر شد. مقتول مردی حدودا ۳۰ساله و اهل کشور افغانستان بود که جسد خونین او در پشت‌بام افتاده بود.

وی سرایدار ساختمان بود و از ۳سال قبل در آنجا کار می‌کرد. ساکنان ساختمان همه از او راضی بودند و می‌گفتند مرد سرایدار با هیچ‌کسی خصومتی نداشته است. تیم جنایی برای کشف جزییات بیشتر از حادثه مرگبار به بازبینی تصاویر دوربین مداربسته ساختمان پرداخت که تصاویر و فیلم‌های ثبت شده اسرار قتل و هویت عاملان جنایت را فاش کرد.

دختر 14ساله قاتلجسد دختر ۱۴ساله قاتل

آنطور که تصاویر نشان می‌داد مقتول به همراه همسر دومش که زنی ۱۴ساله بوده و به تازگی با او پای سفره عقد نشسته بود، وارد ساختمان شده به اتاقک سرایدار در پشت بام رفته بودند. چند ساعت بعد یعنی حدود ۵صبح دوشنبه این زن درحالی که به شدت ترسیده و دستپاچه بود به همراه برادرزاده مقتول که نوجوانی ۱۷ساله بود از ساختمان خارج شدند.

همدست دختر ۱۴ساله قاتل

نوجوان ۱۷ساله برادرزاده مقتول و سرایدار ساختمان مجاور بود که به نظر می‌رسید از طریق پشت‌بام نزد عمو و همسر دوم وی رفته است. آنها در حالی که وحشت‌زده بودند سوار بر موتور مقتول شدند و گریختند.

حالا با توجه به این تصاویر، تیم جنایی احتمال می دهد که همسر دوم و برادرزاده مقتول با همدستی یکدیگر، جان مقتول را گرفته و بعد فراری شده‌اند. حتی دوربین‌ها نشان می‌دهد که در نیمه‌های شب برادرزاده مقتول به پارکینگ رفته و شیلنگ آب را با خود به پشت‌بام می برد.

دختر 14ساله قاتلقتل مرد افغان

در این بین ته کفش پسر نوجوان خون‌آلود بوده و رد خون نیز در راه پله ها مشهود بود.
حتی بررسی‌ها نشان می‌‎داد که بخشی از پشت‌بام شسته شده بود و
این یعنی برادرزاده پس از قتل عمویش، بخشی از پشت‌بام را شسته بود.
به دنبال این اتفاق، گروهی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران
تحقیقات خود برای بازداشت دو متهم فراری آغاز کرده‌اند تا انگیزه اصلی آنها از جنایت مشخص شود.

همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس