یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

انتقام‌گیری از همسر سابق با عکس‌های خصوصی و انتشار شماره تلفن او

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 03 مارس 2022 اشتراک:
انتشار عکس‌ های خصوصی همسر حوادث روز
مرد جوان با انتشار عکس‌ های خصوصی همسر سابقش قصد انتقام گیری داشت

جرم و جنایت در فضای مجازی نیز مانند فضای حقیقی بسیار است با شکل و شمایل متفاوت تر. روزانه شکایات بسیاری مبنی بر کلاهبرداری های اینترنتی و تجاوز به حریم خصوصی افراد به پلیس فتا اطلاع داده می شود. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای انتشار عکس‌ های خصوصی همسر سابق توسط مرد جوان را برای شما قرار دهیم

انتقام با انتشار عکس‌ های خصوصی همسر

زنی جوان با مراجعه به پلیس فتا شکایتی را مطرح کرد مبنی بر اینکه شخصی ناشناس با انتشار تصاویر خصوصی‌اش در بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام موجب برهم‌زدن آرامش روحی و روانی وی و خانواده‌اش شده است.

این زن به کارآگاهان توضیح داد: مدتی است شخصی ناشناس اقدام به ارسال پیامک‌های حاوی الفاظ رکیک و توهین‌آمیز نسبت به من می‌کند و همچنین با ایجاد صفحه‌ای در اینستاگرام به نام من و گذاشتن شماره تماسم موجب شده تا عده‌ زیادی برایم مزاحمت تلفنی ایجاد کنند.

انتشار عکس‌ های خصوصی همسرانتشار عکس‌ های خصوصی همسر در فضای مجازی

با توجه به ارائه مستندات توسط شاکی و با بررسی‌های اولیه و اقدامات تخصصی و پلیسی صورت‌گرفته توسط کارشناسان متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی به پلیس فتا احضار شد.
متهم در بازجویی‌های اولیه منکر اتهامش ‌شد

ولی پس از روبه‌روشدن با مستندات، به جرمش اعتراف و انگیزه خود را از انجام این کار انتقام‌جویی عنوان کرد و گفت به‌دلیل اختلافاتی که با همسر سابقش داشت تصمیم گرفت از این طریق و با عکس‌های خصوصی او دست به انتقام‌گیری بزند. پرونده درنهایت تکمیل و برای سیر مراحل قانونی به دادسرا ارسال شد.

انتشار تصاویر خصوصی در شبکه اجتماعی

در پرونده دیگری نیز متهم سایبری با ایجاد پروفایل جعلی در شبکه اجتماعی اینستاگرام و انتشار تصاویر خصوصی همسر سابقش باعث هتک حیثیت او شده بود. در پی طرح شکایت از سوی زنی جوان با موضوع انتشار تصاویر خصوصی در شبکه اجتماعی اینستاگرام پرونده اولیه تشکیل شد و رسیدگی به آن در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.

انتشار عکس‌ های خصوصی همسرانتشار عکس‌ های خصوصی همسر سابق

براساس مستندات ارائه‌شده توسط شاکی و تحقیقات صورت‌گرفته مشخص شد مجرم سایبری با دراختیارداشتن تصاویر خصوصی این زن و ایجاد صفحه جعلی در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به انتشار عکس‌ها کرده است. درنهایت با انجام اقدامات تخصصی و پلیسی گرداننده صفحه اینستاگرامی شناسایی شد.

متهم پس از حضور در پلیس فتا در اظهارات خود به جرمش اعتراف کرد و مشخص شد او که همسر سابق شاکی بود، به دلیل اختلافات قبلی اقدام به ایجاد پروفایلی جعلی و انتشار تصاویر کرده است.

خبرآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس