پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

پیدا شدن موش در رستوران فوتبالیست ایرانی معروف

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 03 مارس 2022 اشتراک:
موش در رستوران فوتبالیست حوادث روز
در این مطلب درباره پیدا شدن موش در رستوران فوتبالیست معروف صحبت می کنیم

رستوران داری یکی از شغل های محبوب ورزشکاران بعد از پایان دوران حرفه ای شان است به ویژه فوتبالیست ها خیلی سمت این شغل آمده اند. چند روزی است خبر پیدا شدن موش در رستوران فوتبالیست معروف کشورمان سروصدای زیادی به پا کرده است. در پرشین وی درباره آن صحبت می کنیم.

پیدا شدن موش در رستوران فوتبالیست ایرانی

این روز‌ها شکایتی از سوی وزارت بهداشت علیه یکی از فوتبالیست‌ها در مراجع قضایی صورت گرفته و در نهایت برای پیشکسوت محبوب یکی از دو تیم پرطرفدار پایتخت پرونده‌ای تشکیل و رای مهمی صادر شد.

در سال‌های اخیر و به ویژه در دو دهه گذشته، برخی از فوتبالیست‌های معروف و یا کمتر مشهور شده در عرصه فوتبال، همزمان با حضور در این عرصه و یا پس از آویزان کردن کفش‌های شان اقدام به راه اندازی رستوران کرده و برای آینده و دوران بازنشستگی محل درآمدی ایجاد کردند.

این در حالی بود که برخی دیگر از فوتبالیست‌ها با بردن سرمایه به دست آورده از فوتبال به کار ساخت و ساز ملک و یا راه اندازی فروشگاه‌های ورزشی و مشاغلی از این دست، سعی داشتند از درآمد حاصله بابت بازی فوتبال، آینده خود و خانواده شان را تامین و تضمین کنند.

موش در رستوران فوتبالیستموش در رستوران فوتبالیست معروف

اما در این بین تعدادی از فوتبالیست‌ها به شغل رستوران‎ داری علاقه بیشتری نشان دادند و طی این مدت با ورود به این عرصه، کسب و کار جدیدی را که البته هیچ ارتباطی با ورزش فوتبال ندارد راه اندازی کردند.

نکته جالب توجه درباره یکی از همین فوتبالیست‌های محبوب و مشهور سال‌های گذشته این بود که به تازگی و پس از حضور ماموران وزارت بهداشت – که عمدتاً بدون اطلاع قبلی و برای کنترل کیفیت وضعیت بهداشتی رستوران‌ها به این اماکن سرکشی می‌کنند – با حضور در آشپزخانه رستوران همین چهره معروف با صحنه غیرمنتظره‌ای مواجه شدند!

ماجرای پیدا شدن موش در رستوران

طبق گزارش اعلام شده به مراجع قضایی؛ پس از ورود ماموران وزارت بهداشت در آشپزخانه رستوران این فوتبالیست معروف در آن مکان یک موش مشاهده شده است. اتفاقی که جزو موارد خیلی مهم در بحث رعایت بهداشت محیط آشپزخانه به شمار می‌رود.

این موضوع بلافاضله از سوی مأمور مربوطه به مراجع ذیصلاح منتقل و دادسرای مربوطه تاریخی را برای پاسخگویی مالک و مدیریت اصلی رستوران اعلام و وی را احضار می‌کنند. اما نکته حائز اهمیت در این باره عدم حضور فوتبالیست معروف در روز و ساعت تعیین شده از سوی دادسرا در محل رسیدگی به این پرونده بوده است!

موش در رستوران فوتبالیستکشف موش در رستوران فوتبالیست

رفتاری که با ناراحتی کادر قضایی مربوطه مواجه شده و به صورت غیابی حکمی برای مالک رستوران صادر کرده که حالا باید حتما آن را تحمل کند و به هیچ وجه قابل خریدن نیست.

قاضی پرونده برای این فرد که نه خودش در محل دادرسی حضور یافته و نه وکیلش را به آنجا فرستاده حکم “سه ماه و یک روز حبس” را در نظر گرفته که ظاهرا لازم الاجراست.

ناگفته نماند؛ این فوتبالیست معروف جزو افراد بانفوذ در جمع اهالی فوتبال به شمار می‌رود و ظاهراً تا امروز با اتکا به همین موضوع و دوستانی که داشته نسبت به اجرای این حکم تَمرّد کرده و فعلا به زندگی عادی اش مشغول است، اما قطعاً باید برای اجرای این حکم باید به دادگاه برود و تکلیف آن را روشن کند.

شایان ذکر است که احتمال اینکه فوتبالیست معروف نسبت به رأی صادره اعتراض و در آن تخفیف بگیرد زیاد است، ولی این بستگی به انشای حکم از سوی قاضی دارد که آن را قطعی بدون تغییر درج کرده یا نه»

صدآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس