جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

۳ روز اسارت زن جوان متاهل در خانه مردان شیطان صفت

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 07 آوریل 2022 اشتراک:
اسارت زن جوان حوادث روز
در این مطلب ماجرای 3روز اسارت زن جوان را مشاهده می کنید که در خانه مردان شیطان صفت گرفتار شده بود و مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود

تهران پایتخت پرآشوب کشورمان روزانه شاهد اتفاقات تلخ و ناگوار و حوادث عجیب و غریب است. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرایی را برای شما تعریف کنیم که در آن درباره اسارت زن جوان در خانه مردان شیطان صفت تهرانی صحبت می کنیم

اسارت زن جوان در خانه مردان شیطان صفت

طی ۲۴ ساعت گذشته در نقاط مختلف تهران حوادثی رخ داد که مأموران انتظامی در آن نقش آفرینی کردند

کلانشهر تهران بستر حوادث و جرایم مختلفی است. هر روز تماس‌های زیادی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران گرفته می‌شود که بسیاری از آنها عملیاتی شده و منجر به دستگیری مجرم یا مجرمانی می‌شود.

از این پس در این بسته خبری به گوشه‌ای از مأموریت‌ها، حوادث و جرایم می‌پردازیم.

دستگیری مسافرکش نماهای سیاه با خودروی وحشت

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری گفت: اواخر سال گذشته زن جوانی برای خرید آخر سال از خانه خارج شد اما بعد از آن به خانه برنگشت. ناپدید شدن زن جوان، همسر او را به اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشاند و کاراگاهان بلافاصله برای پیدا کردن زن جوان وارد عمل شدند.

اسارت زن جواناسارت زن جوان در تهران

وی ادامه داد: سه روز پس از ناپدید شدن بهنوش، زن ناپدید شده، همسر او با پلیس تماس گرفت و از رها شدن بهنوش توسط آدم ربایان خبر داد.

ماجرای دزدیدن زن جوان

نثاری افزود: بدین ترتیب تحقیقات از بهنوش صورت گرفت و زن جوان گفت: برای خرید پایان سال از خانه خارج شدم و هنگام برگشت، سوار تاکسی شدم که پرایدی با دو سرنشین در مقابل پایم توقف کرد، با این تصور که راننده پراید مسافرکش و سایر سرنشینان مسافر هستند، سوار شدم، هنوز مسافتی طی نشده بود که سرنشین پراید که تصور می‌کردم مسافر است با تهدید چاقو سرم را زیر صندلی کرد.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: پراید سواران مرا تهدید کردند و من از ترس هیچ حرکتی نمی‌توانستم بکنم، آنها گوشی تلفن همراه، طلاها و وسایل با ارزشم را سرقت کردند، اما بعد از سرقت، در حوالی میدان شوش خودرو توقف کرد و مرد جوانی به آنها محلق شد و مرا به داخل خانه‌ای بردند، خانه‌ای که بعداً متوجه شدم پاتوق معتادان و مواد فروشان است، در آنجا مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و قرص‌هایی به زور به من می‌دادند که با خوردن آن، اصلاً نمی‌فهمیدم که چه خبر است.

اسارت زن جواناسارت زن جوان در خانه سه مرد

وی گفت: در این مدت سعی کردم اعتماد یکی از آدم ربایان را جلب کنم و به او قول دادم که اگر به من کمک کند تا بتوانم فرار کنم پول خوبی به او می‌دهم، با کمک پسر جوان، در نهایت همدستانش راضی شدند که مرا رها کنند.

نثاری در پایان گفت: در ادامه تحقیقات کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت موفق به دستگیری مردان خشن شده و آنها به جرم خود اعتراف کردند، تحقیقات و کشف جرایم احتمالی در این خصوص ادامه دارد.

خبرآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس