یکشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۲

تصاویر و ویدیو تازه از حادثه حمله به سه روحانی در مشهد

تاریخ نشر :چهارشنبه 06 آوریل 2022 اشتراک:
حمله به سه روحانی حوادث روز
در این مطلب ماجرای حمله به سه روحانی در حرم امام رضا در مشهد را مشاهده می کنید که منجر به مرگ یکی از این سه تن شد

متاسفانه روز گذشته حرم مطهر رضوی شاهد یک جنایت وحشیانه بود که در این حادثه چند نفر ناشناس به سه روحانی در صحن حرم حمله کردند و آنها را با ضربات چاقو مورد اصابت قرار دادند. در این حادثه یک روحانی جان سپرد و دو نفر دیگر مجروح شدند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم فیلمی از لحظه حمله به سه روحانی را برای شما قرار دهیم

حمله به سه روحانی در حرم

سه روز پس از قتل دو روحانی اهل سنت در شهر «گنبدکاووس»، سه روحانی دیگر در مشهد با چاقو مورد حمله قرار گرفتند که یکی طلاب در جریان این حمله جان خود را از دست داد. مهاجم بازداشت شده‌، ولی هویت او مشخص نیست.

فیلم کامل و واضح از لحظه دستگیری ضاربِ حرم رضوی توسط مردم

جزئیات بیشتر درباره حادثه قتل در حرم رضوی

بنابر اطلاعیه روابط عمومی آستان قدس رضوی همزمان با سومین روز ماه مبارک رمضان، ۳ طلبه حاضر در صحن پیامبر اعظم (ص) بافردی که هویت آن در دست بررسی است با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفتند.

با هوشیاری زائران و تلاش عوامل انتظامات و یگان حفاظت حرم مطهر ضارب بلافاصله بازداشت و تحویل مقامات انتظامی شد و مصدومان به سرعت به بیمارستان منتقل شدند.

لازم به ذکر است، فرد ضارب بلافاصله توسط عوامل امنیتی دستگیر شده و تحقیقات در این خصوص درحال انجام است.

حمله به سه روحانیماجرای حمله به سه روحانی

نظر به اهمیت و حساسیت‌های موجود در پرونده و ادامه بازجویی‌های تخصصی از نامبرده توصیه می‌شود از هرگونه گمانه‌زنی‌های نامعتبر در این خصوص پرهیز شود. متعاقباً اطلاعات تکمیلی ارسال خواهد شد.

آستان قدس رضوی ضمن محکومیت این تعرض به ساحت مقدس حضرت رضا (ع) و روحانیت معزز، موضوع را تا حصول نتیجه و شناسایی عوامل پیگیری خواهد کرد و گزارش آن را متعاقباً به اطلاع مردم عزیز خواهد رساند.

حمله به سه روحانیلحظه حمله به سه روحانی

استاندار خراسان رضوی در گفتگو با صداوسیمای مرکز خراسان رضوی، گفت: در بررسی های اولیه مشخص شد ضارب تحت تاثیر القائات استکبار جهانی و جریانهای تکفیری این اقدام را انجام داده است.

نظری افزود: سه نفر روحانی که مورد حمله این فرد قرار گرفتند از فعالین و جهادگران اجتماعی و فرهنگی بودند که در مناطق محروم اقدامات جهادی را انجام می دادند.

برترین ها و مهر نیوز

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس