فرار زن جوان وقتی مچ شوهرش را با زن جوان در خانه گرفت

تاریخ نشر :دوشنبه 16 مه 2022 اشتراک:
فرار زن جوان وقتی مچ شوهرش را با زن جوان در خانه گرفت حوادث روز
در این مطلب ماجرای فرار زن جوان از خانه اش را می بینید که بخاطر اعتیاد همسرش و کتک زدن بیرون امده بود و آواره مسافرخانه ها شده بود.

زن جوان که به کلانتری مراجعه کرده بود ماجرای زندگی و سرنوشت سختش را اینگونه بیان کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای فرار زن جوان از خانه اش را برای شما بگوییم که از ترس کتک کاری همسرش از خانه بیرون آمده بود

فرار زن جوان از خانه

به دلیل آن که در ازدواج اولم شکست خورده بودم بلافاصله پیشنهاد ازدواج با پسر صاحبکارم را پذیرفتم اما طولی نکشید که …

این ها بخشی از اظهارات زن ۳۲ ساله ای است که مدعی بود به دلیل ترس از کتک کاری های همسرش از خانه فرار کرده و در مسافرخانه های مشهد سرگردان است.

این زن جوان درباره سرگذشت خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: ۱۷ ساله بودم که با «اسماعیل» ازدواج کردم و در شهرستان محل سکونت مان به تحصیل ادامه دادم ولی همسرم جوانی بیکار بود که هیچ مسئولیتی را در قبال خانواده اش احساس نمی کرد.

این درحالی بود که من در رشته گل و گیاه وارد دانشگاه شده بودم و تامین هزینه های تحصیل برایم دشوار بود. اگرچه گاهی خانواده همسرم از نظر مالی به ما کمک می کردند اما در تنگنای اقتصادی شدیدی قرار داشتیم به همین دلیل مجبور شدم برای تامین هزینه های زندگی در یک مجموعه تولید نهال کار کنم.

فرار زن جوانماجرای فرار زن جوان

سرنوشت زن جوان

بالاخره به هر سختی بود تحصیلات دانشگاهی ام به پایان رسید اما اختلافات خانوادگی بین من و اسماعیل هر روز بیشتر می شد. حالا صاحب دو فرزند شده بودم و نمی توانستم بیکاری همسرم را تحمل کنم به همین دلیل مدام در رفتار و گفتارم با او لجبازی می کردم.

وقتی به خاطر حجاب یا آرایش مرا منع می کرد من هم در یک لجبازی احمقانه بر خلاف خواسته اش عمل می کردم تا این گونه از زندگی با او ابراز نارضایتی کنم. خلاصه این اختلافات و لجبازی ها به جایی رسید که مجبور به طلاق شدم، فرزندانم را به او سپردم و خودم به تنهایی عازم مشهد شدم تا در این جا با آرامش زندگی کنم.

خیلی زود در یک گلخانه بزرگ مشغول کار شدم که در زمینه تولید و تکثیر گل های آپارتمانی فعالیت می کرد و مدتی بعد پسر صاحبکارم از من خواستگاری کرد.

من هم که از ازدواج قبلی شکست خورده بودم و احساس تنهایی می کردم بدون تامل و تحقیق پیشنهادش را پذیرفتم و با دستپاچگی پاسخ مثبت دادم اما هنوز یک هفته بیشتر از ازدواج مان نگذشته بود که فهمیدم «هومن» به مواد مخدر صنعتی اعتیاد دارد و جوانی رفیق باز است.

او هم مانند همسر سابقم بیکار است و من مجبورم در گلخانه پدرش کار کنم ولی او همواره مقابل تلویزیون نشسته و با دوستانش مشغول مصرف مواد مخدر است.

فرار زن جوانفرار زن جوان از خانه

فرار زن جوان از خانه شوهر از ترس اعتیاد

یک روز وقتی به خانه آمدم زن جوانی را دیدم که کنار بساط همسرم نشسته بود. هومن وقتی با اعتراض من روبه رو شد با خونسردی گفت او همسر دوستم است که پس از مشاجره با شوهرش از خانه قهر کرده و نزد من آمده است، وقتی فریاد زدم این قصه ساختگی را باور نمی کنم، هومن کمربندش را کشید و مرا در حضور آن زن به شدت کتک زد به طوری که کتری آب جوش روی پاهایم ریخت.

اگرچه او قبلا نیز خیلی مرا کتک زده بود اما این بار وقتی دید از شدت درد و سوزش پاهایم به خودم می پیچم هرچند ساعت یک قرص برای تسکین دردهایم به من می داد ولی طولی نکشید که متوجه شدم آن قرص ها داروهای مخدردار بوده و همسرم قصد داشته است با این ترفند مرا معتاد کند به همین دلیل فرزندم را تحویل مادر شوهرم دادم و خودم از خانه فرار کردم. حالا هم در مسافرخانه های شهر سرگردانم و از دوری فرزندم رنج می برم اما نمی توانم دوباره به آن زندگی آشفته بازگردم و …

با صدور دستوری از سوی سرگرد جعفر عامری، رئیس کلانتری سپاد بررسی های کارشناسی و روان شناختی این پرونده به مشاوران زبده دایره مددکاری اجتماعی سپرده شد تا مشکل این زن جوان مورد واکاوی های علمی و تخصصی قرار گیرد.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
روف گاردن های رویاییجراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی
زمین لرزه شدید ۶ ریشتری هرمزگان را لرزاند + ویدیو زمین لرزه شدید ۶ ریشتری هرمزگان را لرزاند + ویدیو

در این مطلب جزئیات کامل زمین لرزه هرمزگان را که صبح امروز رخ داد مشاهده می کنید. این زلزله خسارات زیادی به روستاهای منطقه وارد کرد

اظهارات وقیحانه سارق مسلح / روزانه ۲۰ گوشی سرقت می‌کردم + ویدیو
از قتل پدر زن به دست داماد تا بازداشت داماد و پدرش در یک عروسی در ملارد
کشتن پدر توسط پسر ۲ساله با همدستی مادرش
علت مرگ پزشک معروف آبادانی اعلام شد
اعترافات وحشتناک مردی که گلوی همسرش را کنار سفره برید
قتل زیبا دختر جوان توسط ۲ پسر عمویش در ورامین وقتی زیبا خانه تنها بود
جنایت وحشتناک مرد ۲۱ ساله علیه همسر ۲۰ ساله اش
اتفاق هولناک برای دختر جوان تهرانی که بعد از مشاجره با پدرش از خانه فرار کرد
آزار و اذیت دختر دانشجو توسط پنج آدم‌ربا + ویدیو
جزئیات قتل دلخراش دختر ۵ ساله در تهران
گزارش دردناک صداوسیما در خصوص سواستفاده از کودکان در فضای مجازی
از خطر مرگ در استفاده از برف شادی و بادکنک‌های هلیومی تا اعترافات هولناک قاتل کودک ۵ ساله
مرگ غم انگیز عروس جوان یک دقیقه قبل از مراسم جشن عروسی
تصویر غم انگیز از جشن تولد زنی که رنگ عزا و ماتم گرفت
ویدیو ناراحت کننده از سرقت وحشیانه از یک دختر جوان در اهواز
ماجرای عجیب دستمزدهای میلیاردی دانشجوی نخبه اخراجی!
تصادف شدید موتورسوار با خودروی اسکورت رئیسی و مادورو + ویدیو
بازداشت عروس و داماد به همراه فیلمبردار در یاسوج
جزئیات سرقت بانک ملی ,از هدیه ۵۰ میلیون تومانی تولد تا خرید خودروهای خارجی
چکاد بام