دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

از ردپای یک زن در پرونده مرد گمشده تا فرزندکشی دیگری در تالش

تاریخ نشر :یکشنبه 24 جولای 2022 اشتراک:
فرزندکشی در تالش حوادث روز
در این مطلب ماجرای فرزندکشی در تالش را مشاهده می کنید که توسط پدر عصبانی رخ داد بود. پدر 71 ساله پسر 32ساله خودش را کشت

متاسفانه سالانه اخبار متعددی درباره فرزندکشی و قتل فرزند را می شنویم. قتل هایی که بیشتر به خاطر عصبانیت و عدم کنترل خشم است. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای یک فرزندکشی در تالش را برای شما قرار هیم

فرزندکشی در تالش

فرمانده انتظامی تالش با اشاره به قتل یک پسر توسط پدرش به دلیل اختلافات خانوادگی، گفت: قاتل ۷۱ ساله دستگیر شد.

سرهنگ محمد رستمی گفت: با گزارش یک مورد درگیری منجر به جرح با سلاح گرم در یکی از بخش‌های شهرستان تالش، پیگیری موضوع فوری در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد پدر خانواده به علت اختلافات خانوادگی فرزند ۳۲ ساله خود را با اسلحه شکاری غیرمجاز مجروح کرد که این فرد هنگام انتقال به بیمارستان فوت کرد.

فرمانده انتظامی تالش از دستگیری قاتل ۷۱ ساله و کشف یک قبضه اسلحه شکاری خبر داد و گفت: این فرد پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

فرزندکشی در تالشماجرای فرزندکشی در تالش

ردپای یک زن در پرونده مرد گمشده

۲۹ اردیبهشت مرد میانسالی به پلیس مراجعه کرد و از ناپدید شدن پسرش خبر داد.

وی گفت: حامد، صبح امروز سوار بر خودروی پرایدش از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. تلفن همراهش نیز خاموش است و برای یافتن او به دوست و آشنا زنگ زدم اما کسی از حامد خبر ندارد.

با شکایت مرد میانسال، تحقیقات برای یافتن پسر ۳۲ ساله آغاز شد. همزمان شماره پلاک خودروی او به تمامی واحدهای گشت پلیس اعلام شد. هنوز ۲۴ ساعت از ناپدید شدن حامد نگذشته بود که مأموران پلیس با خودروی پراید بدون پلاکی در نزدیکی پارک چیتگر مواجه شدند. در بازرسی از خودرو لکه‌های خون و دستمال خونینی به همراه مدارک شناسایی مالک خودرو به‌دست آمد. با استعلام مدارک مشخص شد خودروی کشف شده متعلق به حامد است.

فرزندکشی در تالشمرد گمشده

لکه‌های خون احتمال قتل پسر جوان را مطرح کرد و در ادامه تحقیقات از خانواده او نیز مشخص شد که وی از مدتی قبل با زنی ۴۶ ساله به نام فیروزه در یک گروه اینستاگرامی آشنا شده است.

ماجرای مرد گمشده

با این احتمال که زن جوان از سرنوشت حامد اطلاع داشته باشد، دستور بازداشت او صادر شد. اما در ادامه تحقیقات کارآگاهان دریافتند که فیروزه با مردی به نام پدرام نیز در ارتباط است. از سویی در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که پدرام روز حادثه در محل رها شدن خودروی حامد حضور داشته است. با کنار هم قرار دادن این مدارک و احتمال دست داشتن پدرام در ناپدید شدن حامد، به دستور بازپرس جنایی، او بازداشت شد.

او در تحقیقات گفت: من چندین‌بار به خاطر مواد مخدر بازداشت شده‌ام و مدتی قبل در یک گروه اینستاگرامی با فیروزه آشنا شدم. بعد از مدتی او با فردی دوست شد و رابطه‌اش را با من کم کرد. در این مدت هر چند وقت یکبار با هم در تماس بودیم اما من حامد را نمی‌شناسم و از سرنوشت او بی‌اطلاع هستم.

مهر و خبرانلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس