یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ویدیو هولناک از سیل مرگبار استان فارس | فعلا ۱۵ نفر جان باخته‌اند ۸ نفر مفقودی

تاریخ نشر :شنبه 23 جولای 2022 اشتراک:
سیل استان فارس حوادث روز
در این ویدئو سیل استان فارس را مشاهده می کنید که روز گذشته در شهرستان استهبان این استان اتفاق افتاد و تاکنون 15نفر جان باختند

روز گذشته در پی بارش های فصلی در شیراز در برخی نقاط این استان سیل به راه افتاد. به علت تعطیل بودن افراد زیادی برای تفریح به بستر رودخانه آمده بودند و متاسفانه گرفتار سیل شدند. تاکنون ۱۵نفر جان باختند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از سیل استان فارس را برای شما قرار دهیم

ویدئویی از سیل استان فارس

ویدیویی وحشتناک از لحظات اولیه سیل در شهرستان استهبان فارس در این حادثه تاکنون ۱۵ نفر جان باختند و ۸ نفر مفقود هستند. علت بالا بودن تعداد قربانیان و مفقودین، تجمع مردم در بستر رودخانه رودبال در عصر روز تعطیل بوده است.

ویدئویی از سیل استهبان در روز گذشته

جزئیات سیل استهبان

درپی بارندگی شدید و جاری شدن سیلاب در سه شهرستان شرقی فارس، ۱۵ نفر جان باختند و عده‌ای مصدوم شدند و ۸نفر نیز مفقود هستند.خلیل عبداللهی شامگاه جمعه، اظهار کرد: عصر دیروز بارش باران فصلی در شهرستان‌های نی ریز و حوالی سلطان شهباز استهبان و داراب منجر به وقوع سیلاب شد.

وی افزود: این سیل از نی‌ریز به سمت استهبان جاری شد و پنج نفر که به عنوان گردشگر در محل وقوع سیل حضور داشتند، جان باختند و تعدادی هم مصدوم شدند.مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس ادامه داد: عده‌ای نیز دچار آبگرفتگی و چندین خودرو نیز در رودخانه گرفتار شدند که نیروهای امدادی برای کمک به آنها ورود کردند.

سیل استان فارسوقوع سیل استان فارس

وی تصریح کرد: نیروهای امدادی هنوز هم در محل حادثه برای بررسی جزئیات حضور دارند

دستور رئیس سازمان بازرسی به بازرس‌کل استان فارس در پی وقوع سیل در استهبان

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با صدور دستوری به بازرس کل استان فارس مأموریت داد که ضمن حضور در مناطق سیل‌ زده استهبان، ابعاد مختلف حادثه و روند امدادرسانی به سیل زدگان را مورد نظارت و ارزیابی قرار دهد.

سیل استان فارسخسارات سیل استان فارس

در پی وقوع سیل در شهرستان استهبان در عصر جمعه (سی و یکم تیرماه) و فوت و مصدومیت تعدادی از هموطنان، ذبیح الله خداییان ضمن تسلیت به خانواده جانباختگان و آرزوی سلامتی برای مصدومان، با صدور دستوری به کاظم اکرمی بازرس کل استان فارس به وی ماموریت داد با حضور در در مناطق سیل‌ زده، ابعاد و زوایای مختلف حادثه و روند امدادرسانی به سیل ‌زدگان را مورد نظارت جدی و دقیق قرار دهد و در صورت وجود قصور یا تقصیر احتمالی از سوی هر یک از دستگاه‌ها، مراتب را برای رسیدگی‌های بعدی گزارش کند.

عصر روز جمعه سی و یکم تیر، بارش باران فصلی در شهرستان‌های
نی ریز و حوالی سلطان شهباز استهبان و داراب منجر به وقوع
سیلاب شد که این حادثه ۱۷ نفر کشته به جا گذاشت.

خبرآنلاین و ایرنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس