پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

روایتی تلخ از فرار دختر تهرانی به خاطر ۲ پسر بعد از آشنایی مجازی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 27 جولای 2023 اشتراک:
فرار دختر تهرانی حوادث روز
با تلاش پلیس دختر جوان که توسط دو پسر جوان در فضای مجازی اغفال شده بود در کمترین زمان ممکن به آغوش خانواده اش بازگشت و ۲ پسر جوان در جنوب تهران در مخفیگاه خود دستگیر شدند و به جرم خود اعتراف کردند.

با مراجعه مرد میانسال به کلانتری مبنی بر گمشدن دخترش راز هولناک وی که در فضای مجازی با پسری جوان آشنا شده بود برملا شد و مشخص شد او توسط دو پسر شیاد اغفال شده است. در ادامه جزئیات فرار دختر تهرانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

فرار دختر تهرانی

دختر جوانی که توسط ۲ پسر اغفال شده و از خانه فرار کرده بود، با تلاش‌ پلیس به آغوش گرم خانواده بازگردانده شد.

اواخر تیرماه امسال، مرد میانسالی به یکی از کلانتری‌ های جنوب تهران مراجعه کرد و هنگامی که مقابل افسر نگهبان قرار گرفت، گفت: دختر جوانم به بهانه خرید از خانه خارج و دیگر بازنگشته است در این مدت نیز با تمامی آشنایان تماس گرفتم اما کسی از او خبری ندارد؛ نگرانم بلایی سر دخترم آمده باشد.

پس از ثبت شکایت از سوی این مرد میانسال، موضوع رسیدگی به پرونده با دستور بازپرس جنایی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت که در بررسی‌ های مشخص شد، دختر گمشده با یک پسر جوان در فضای‌ مجازی به صورت پنهانی ارتباط داشته است.

اغفال دختر جوان در فضای مجازی

تحقیقات ابتدایی نیز حکایت از آن داشت که دختر گمشده پس از دریافت پیشنهاد ازدواج از سوی پسر جوان در فضای‌ مجازی با طراحی نقشه قبلی به بهانه خرید از سوپرمارکت محل، خانه خود را ترک و فرار کرده است.

فرار دختر تهرانیسرنوشت دختر جوان بعد از فرار از خانه اش

مأموران پلیس در گام بعدی با اقدامات فنی و مخابراتی هویت متهم را شناسایی کردند و متوجه شدند وی با همکاری دوست خود دختر جوان را اغفال کرده‌ اند که همین سرنخ کافی بود تا متهمان پرونده در یک قدمی دستگیری قرار بگیرند.

ماجرای فرار دختر تهرانی از خانه اش

تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم، با دستور قضایی راهی مخفیگاه ۲ پسر جوان در جنوب تهران شدند و آنها را دستگیر و دختر جوان را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن پیدا کردند؛ متهمان نیز پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان اعتراف کردند.

با دستور بازپرس جنایی، دختر اغفال شده که با تلاش پلیس نجات پیدا کرده بود به آغوش گرم خانواده‌ اش بازگردانده شد و متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

روزنامه ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس