یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

همدستی زن بلاگر با مرد غریبه برای قتل شوهر / دختر کوچولو همه چیز را برملا کرد

تاریخ نشر :شنبه 29 جولای 2023 اشتراک:
جنایت زن بلاگر حوادث روز
دختر کوچولو راز هولناک قتل پدرش توسط مرد غریبه و مادرش را برای مادربزرگ خود بازگو کرد و او نیز از عروسش شکایت کرد و اینگونه راز جنایت هولناک زن بلاگر و مرد غریبه که با او رابطه پنهانی داشت در قتل مرد جوان فاش شد.

زن جوان با همدستی مرد غریبه همسرش را که در فضای مجازی فعالیت داشت به طرز دلخراشی به قتل رساند و اما دخترش راز هولناک قتل پدرش را بازگو کرد. در ادامه جزئیات جنایت زن بلاگر و مرد غریبه را در پرشین وی مشاهده کنید.

جنایت زن بلاگر و مرد غریبه

زن بلاگر که شوهرش را با همدستی مردی به قتل رسانده و بعد از افشاگری دختر خردسالش دستگیر شده است، به اتفاق همدستش پای میز محاکمه رفت.

متهم که زنی جوان است با همدستی مردی دیگر که او نیز صفحه مدلینگ کودک دارد، شوهرش مهرداد را به قتل رسانده و جسدش را از بین برده است. بعد از مفقود شدن مهرداد در حالی که پلیس دنبال او می‌گشت دختر خردسالش افشا کرد مادرش با شخصی دیگر مرتکب قتل شده است.

این پرونده با شکایت مادر مهرداد تشکیل شد. این زن به ماموران گفت پسر ۳۵ساله‌اش گم شده است. او در شکایتی که مطرح کرد گفت: پسرم مدتی است هیچ تماسی با من ندارد و تلفنش هم در دسترس نیست.

چند بار از عروسم لیدا پرسیدم مهرداد کجاست او گفت مهرداد یک نفر را در تصادف کشته و به امارات فرار کرده است اما این سناریو قابل باور نیست چون تصادف، فرار کردن ندارد. ضمن اینکه اگر فرار می‌کرد باز از امارات با من تماس می‌گرفت. من درخواست دارم پلیس این موضوع را پیگیری کند.

برملاشدن راز همسرکشی هولناک

وقتی ماموران از لیدا پرس‌وجو کردند او همان حرف‌هایی را تکرار کرد که به مادر شوهرش گفته بود و مدعی شد شوهرش به امارات فرار کرده است؛ اما دختر لیدا همه چیز را برملا کرد.

مادر مهرداد مدتی بعد به پلیس مراجعه کرد و گفت نوه هشت‌ساله‌اش می‌گوید مادرش پدرش را کشته است. او گفت: نوه‌ام گفته لیدا با مردی غریبه سراغ مهرداد رفته، او را کشته و بعد جسد را از بین برده‌اند.

جنایت زن بلاگردستگیری زن بلاگر و مرد غریبه

پلیس دختر خردسال را بازجویی کرد. کودک هشت‌ساله گفته‌هایش به مادر بزرگش را تایید کرد و به این ترتیب لیدا بازداشت شد. لیدا در بازجویی‌ها اعتراف کرد که با همدستی مردی به نام کاوه اقدام به قتل کرده است.

او گفت: شوهرم مهرداد بلاگر بود. ما با هم آشنا شدیم و ازدواج کردیم؛ از آنجا که من هم بلاگر معروفی بودم هر دو در فضای مجازی فعالیت داشتیم. مهرداد بسیار بداخلاق بود، او فقط خشونت کلامی‌ نداشت بلکه من و دخترم را کتک هم می‌زد.

راز جنایت زن بلاگر و مرد غریبه

تا اینکه به واسطه کار با یک صفحه در اینستاگرام آشنا شدم که مدیر آن خودش را ماهک معرفی کرد. او هم در حوزه مدلینگ کودک کار می‌کرد. قرار بود کارهای مشترک بکنیم و به واسطه صحبت‌ هایی که با هم می‌کردیم من با او بیشتر آشنا شدم و درد دل کردم و از اینکه شوهرم خیلی اذیتم می‌کند صحبت کردم.

تا اینکه متوجه شدم ماهک نام دروغین است و او یک مرد به نام کاوه است. ارتباط ما نزدیک‌تر شد و از کاوه خواستم شوهرم را گوشمالی بدهد. قرار بود ما مهرداد را بیهوش و آرایش کنیم و فیلم بگیریم تا اگر دوباره من را اذیت کرد من هم فیلم‌ ها را در فضای مجازی منتشر کنم.

به مهرداد قرص خواب‌آور دادیم تا بتوانیم از او فیلم بگیریم اما یک‌ دفعه مهرداد بیدار شد و کاوه هم با چاقو او را کشت. بعد جسد را در ماشین گذاشتیم و به بیابان بردیم و در آنجا کاوه جسد را با بنزین آتش زد.

اعتماد آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس