جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

گفتگو با خوش شانس ترین نجات یافته در گروگانگیری ایلام

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 19 مه 2022 اشتراک:
گروگانگیری ایلام حوادث روز
در این مطلب صحبت های تنها نجات یافته از گروگانگیری ایلام را مشاهده می کنید. او به دلایلی روز گذشته سر کار نرفته بود

روز گذشته وقوع یک گروگانگیری وحشتناک در غرب کشور تمام نگاه ها را به سمت آنجا برد. در این گروگانگیری متاسفانه ۵نفر جان خود را از دست دادند که یکی از آنها فرد گروگانگیر بود که خودش را کشت. در ادامه در پرشین وی صحبت های تنها نجات یافته گروگانگیری ایلام را برای شما قرار می دهیم

نجات یافته گروگانگیری ایلام

شیوا نان آور خانواده بود، سرپرست مادر و ۳ خواهرش.او در گروگانگیری ایلام جان خود را از دست داد.شاید امروز صبح زمانی که راهی محل کارش شد، مادرش نمی دانست که چشم و چراغ خانه اش دیگر هرگز به خانه برنمی گردد.

دختر ۳۳ ساله ایلامی از قبل احساس خطر کرده بود.تهدید های همکارش باعث شده بود نزدیکان شیوا هم نگران او باشند و به او می گفتند مراقب خودش باشد تا همکارش به او آسیبی نرساند.

گروگانگیری ایلامتصاویر گروگانگیری ایلام

زمانی که با خانواده او تماس می گیریم بالای سر جسد شیوا هستند و در حال انتقال جسد از بیمارستان به آرامستان با آمبولانس هستند.یکی از بستگان شیوا که با او همکار هم بود، می گوید:«از مدتی قبل همکارمان سعید رستمی با یکی از مدیران به نام اختلاف پیدا کرد.

دلیل گروگانگیری

رستمی شب قبل تهدید کرده بود که در اداره بلایی سر همکاران می آورد و نزدیکان شیوا به او می گفتند مراقب خود باشد. شیوا یکی از بهترین کارمندان اداره بود.صبح امروز من در اداره نبودم که رستمی با اسلحه وارد اداره شد.او به مدیری که با او اختلاف داشت شلیک و او را زخمی کرد.بعد مدیر زخمی شده برای اینکه همکاران آسیب نبینند سعی می کرد آنها را در اتاق پنهان کند.

گروگانگیری ایلامقربانیان گروگانگیری ایلام

رستمی یک نارنجک به سمت یکی از اتاق ها پرتاب کرده بود که شیوا در آن اتاق بود.بعد از اینکه شیوا را به بیمارستان منتقل کردند، همسرم بالای سر او رفت و می گفت صورتش به شدت زخمی شده بود.دقایقی بعد هم جان خود را از دست داد.»

گفتنی است ، قاتل با ورود ماموران انتظامی و رهایی گروگان یگان ویژه ، عرصه را بر خود تنگ دید و اقدام به خودکشی کرد.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده