یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات آزادی دو زن جوان و دختر بچه ۴ ساله اصفهانی از دست گروگانگیر +عکس

تاریخ نشر :یکشنبه 24 مارس 2024 اشتراک:
گروگانگیری مسلحانه در اصفهان حوادث روز
فردی در اصفهان به‌ دلیل اختلافات مالی و خانوادگی یک دختربچۀ ۴ ساله و ۲ نفر از اعضای خانوادۀ برادرش را با سلاح گرم به گروگان گرفته بود که در عرض کمتر از سه ساعت گروگان ها رهایی یافته و مرد گروگان گیر نیز دستگیر شده است.

در پی یک عملیان دختربچه ۴ ساله و دو زن جوان که گروگان گرفته شده بودند رهایی یافتند و به آغوش خانواده خود بازگشتند و فرد گروگانگیر نیز دستگیر شده است. در ادامه جزئیات گروگانگیری مسلحانه در اصفهان را در پرشین وی مشاهده کنید.

گروگانگیری مسلحانه در اصفهان

شناسایی و دستگیری گروگانگیر مسلح و آزادسازی دختربچه‌ ۴ ساله و دو زن جوان در کمتر از ۳ ساعت طی یک عملیات منسجم و ضربتی توسط نیروهای پلیس نوپو یگان ویژه در اصفهان انجام شد.

سردار رضا نصیری فرمانده یگان‌های ویژه پاسداران اصفهان در تشریح جزئیات خبر گروگانگیری گفت: در پی اعلام فرماندهی انتظامی استان مبنی بر وقوع یک مورد گروگان‌گیری، بلافاصله یک تیم تخصصی از عوامل نوپو این یگان به محل اعزام و عملیات رهاسازی گروگان‌ها را آغاز کردند.

وی گفت: در بررسی اولیه مشخص شد متهم به دلیل اختلافات مالی و خانوادگی با برنامه‌ریزی قبلی اقدام به گروگان گرفتن یک دختربچه ۴ ساله و دو نفر از خانواده برادرش در منزل شخصی خود کرده و با سلاح گرم قصد آسیب رساندن به آنها را دارد.

گروگان گرفتن دختربچه ۴ ساله

سردار نصیری با بیان اینکه متهم با اعمال خشونت و تهدید به قتل خانواده خود باعث ایجاد رعب و وحشت برای مردم و ساکنین محله شده بود، تصریح کرد: با ورود تیم تخصصی رهایی گروگان و انجام عملیات روانی و مذاکره از اقدامات بعدی وی جلوگیری به عمل آمد.

سردار نصیری تأکید کرد: پس از انجام اقدامات فنی و تخصصی توسط عوامل حاضر در صحنه، مأموران نوپو در یک عملیات ضربتی و برق آسا بدون هیچگونه درگیری و آسیب به گروگان‌ها، گروگانگیر را خلع سلاح و دستگیر کردند.

گروگانگیری مسلحانه در اصفهانرهایی گروگانگیران در اصفهان

فرمانده یگان های ویژه پاسداران اصفهان گفت: در بازرسی از مخفیگاه فرد گروگانگیر یک قبضه سلاح برنو با ۴۱ فشنگ جنگی، ۲۳ فشنگ جنگی سلاح‌ کلاشینکف و ۱۱ فشنگ سلاح وینچستر و تعدادی سلاح سرد از نوع قمه و چاقو، کشف و ضبط شد و به همراه متهم تحویل مراجع قضایی شد.

سرانجام گروگانگیری مسلحانه در اصفهان

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه یگان ویژه با اقتدار با تبهکاران و مجرمان که امنیت اجتماعی را برهم‌ میزنند، برخورد قاطع می کند و برای برقراری امنیت مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود، خاطرنشان کرد: پلیس ویژه در هنگام وقوع این گونه جرائم به سرعت وارد عمل خواهد شد و سعی دارد تا حد امکان با کمترین آسیب و درگیری و با استفاده از عملیات روانی، آرامش و امنیت را به شهروندان باز گرداند.

فارس

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس