سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات ربودن زن جوان به‌ خاطر انتقام‌ جویی در شادآباد

تاریخ نشر :دوشنبه 25 مارس 2024 اشتراک:
ربودن زن جوان در شادآباد حوادث روز
در ماجرای ربودن زن جوان به‌ خاطر انتقام‌ جویی در شادآباد متهمان که همگی اهل کشور افغانستان بوده و در خیابان های جنوب تهران با وانت زباله گرداوری می کرده اند دستگیر شده و دختر گروگان گرفته شده نیز که با آن ها همکار بود رهای یافت.

با خبردارشدن پلیس از آدم ربایی مردان افغانی که در جنوب تهران مشغول جمع آوری زباله بودند این آدم ربایان دستگیر شدند و گروگان گیر که دختری جوان و همشهری شان بود آزاد شد. در ادامه جزئیات ربودن زن جوان در شادآباد را در پرشین وی مشاهده کنید.

ربودن زن جوان در شادآباد

چندی قبل فردی هراسان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و گفت: هنگام پیاده‌روی بودم که ناگهان مشاهده کردم چند مرد اهل کشور افغانستان دختر جوانی را با تهدید ربودند و پس از اینکه سوار بر خودروی وانت خود شدند از صحنه جرم گریختند.

پس از اعلام این خبر، خیلی زود تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی با دستور قاضی کشیک دادسرای امور جنایی، راهی صحنه جرم در محله شادآباد شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی که در جریان بررسی‌ ها متوجه دوربین‌ های مداربسته شده بودند آنها را هدف بازبینی قرار دادند و متوجه شدند که متهمان با خودروی وانت در خیابان‌ های جنوب تهران زباله جمع‌ آوری می‌ کنند و زن جوان نیز این کار را انجام می‌ دهد.

آدم ربایی مردان افغان

همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی هویت و مخفیگاه متهمان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی و سپس با دستور قضایی آنها را دستگیر کنند که دختر جوان اهل کشور افغانستان نیز از چنگال آدم‌ ربایان نجات پیدا کرد.

ربودن زن جوان در شادآبادآدم ربایی در شادآباد

یکی از متهمان در جریان بازجویی‌ به جرم آدم‌ ربایی اعتراف کرد و ماجرا را این‌ طور توضیح داد: دختر جوان از گذشته با ما مشغول جمع‌ آوری غیرقانونی زباله در خیابان‌ های جنوب تهران بود اما چند روز قبل تلفن همراه من را سرقت کرد و پا به فرار گذاشت، به همین خاطر با دوستانم نقشه‌ ای طراحی کردیم تا با انجام آدم‌ربایی از او انتقام و نهایتاً موبایلم را پس بگیرم که خیلی زود توسط پلیس دستگیر شدم.

جزئیات ربودن زن جوان در شادآباد

پس از اعترافات متهمان به آدم‌ ربایی، کارآگاهان مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌ های دقیق‌ تر تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

به گزارش تسنیم، با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و کشف جرائم احتمالی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس