سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ماجرای قتل در مزون لباس توسط دختر دهه نودی/ دستگیری مادر و دختر ۱۱ ساله

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 18 آوریل 2024 اشتراک:
قتل در مزون لباس حوادث روز
دختر 11 ساله توسط صاحب یک مزون مورد تمسخر قرار گرفته که وی نیز با چاقو زن 50 ساله را زخمی کرده و به قتل رسانده مادرش نیز دختر جوان صاحب مزون را زخمی کرده و سپس فرار کرده اند و این دو در کمتر از شش ساعت دستگیر شده اند.

در پی دستگیری مادر و دختری در یکی از محله های شیراز دختر ۱۱ ساله فروشنده یک مغازه را با چاقو به قتل رسانده و مادرش نیز دختر صاحب مغازه را با ضربات چاقو زخمی کرده بود. در ادامه جزئیات هولناک قتل در مزون لباس را در Niksalehi مشاهده کنید.

قتل در مزون لباس

سرهنگ عبدالرضا ضربت از دستگیری مادر و دختری خبر داد که صاحب یک مزون لباس را کشته و دخترش را مجروح کرده بودند.

وی افزود: مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یک فقره درگیری منجر به قتل در یکی از محله‌های شهرستان شیراز را اعلام کرد که تیمی از ماموران انتظامی پاسگاه کفترک در محل حاضر شدند.

سرهنگ عبدالرضا ضربت جانشین فرمانده انتظامی شیراز اظهار داشت: ساعت ۱۱ شب ۲۹ فرودین‌ ماه سال جاری از طریق مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ یک فقره درگیری منجر به قتل در یکی از محله‌ های شهرستان شیراز اعلام و بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی پاسگاه کفترک در محل حاضر شدند.

درگیری دختر دهه نودی در یک مغازه

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد دختر ۱۱ ساله به همراه مادر ۴۰ ساله‌اش برای خرید لباس به یک منزل که مزون خانگی بود رفته بودند که پس از پرو کردن لباس، فروشنده زن این دو خریدار را مسخره کرد که پس از مشاجره منجر به درگیری شد.

قتل در مزون لباسدستگری مادر و دختر ۱۱ ساله

جانشین فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: در بررسی‌ های تکمیلی مشخص شد که دختر ۱۱ ساله پس از برداشتن سلاح سرد از آشپزخانه، فروشنده ۵۰ ساله را به قتل رساند.

ضربت بیان کرد: در ادامه درگیری، زن ۴۰ ساله (مادر قاتل) با سلاح سرد دختر مقتول را نیز مجروح کرد.

دستگیر متهمان به قتل در مزون لباس

جانشین فرمانده انتظامی شیراز گفت: ماموران انتظامی تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری متهمان آغاز کردند که با اقدامات فنی موفق شدند مخفیگاه قاتل و مادرش را شناسایی و در کمتر از ۶ ساعت آنان را در یکی از محله‌ های شیراز دستگیر کنند.

وی با بیان این که مجروح به بیمارستان منتقل شد و در حال حاضر وضعیت جسمانی وی رضایتبخش است، گفت: متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شده اند.

ایرنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس