سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات دستگیری ۲ قاتل اجاره‌ ای به‌ جرم قتل زن جوان در روز ولنتاین

تاریخ نشر :چهارشنبه 17 آوریل 2024 اشتراک:
جنایت قاتلان اجاره ای حوادث روز
۲ قاتل اجاره‌ ای که زن جوانی را در روز ولنتاین در پایتخت با نقشه شوم همسرش به قتل رسانده و طلاهایش را به سرقت برده بودند دستگیر شده اند و به جنایت خود با کمک همسر این زن اعتراف کرده و اکنون در زندان به سر می برند.

بعد از کشف جسد زنی جوان در خانه اش همه چیز بوی جنایتی هولناک می داد و با وجود سرقت طلاهای مقتول راز همسرکشی هولناک در پایتخت مشخص شد. در ادامه جزئیات جنایت قاتلان اجاره ای را در پرشین وی مشاهده کنید.

جنایت قاتلان اجاره ای

عقربه‌ها ساعت ۱۴:۲۵ بیست و پنجم بهمن‌ماه سال ۱۴۰۲ (روز ولنتاین)، را نشان می‌داد که زن میانسالی هراسان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و به اپراتور گرفت: جسد زنی به‌نام مهشید را که همسایه‌مان است، در خانه‌اش پیدا کردم به‌نظر می‌رسد به قتل رسیده باشد؛ لطفاً کمک کنید.

طولی نکشید که ماجرای این حادثه در بیسیم کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ پیچید و خیلی زود تیم بررسی صحنه جرم راهی خانه موردنظر شدند و جسد زنی حدوداً ۴۰ساله را مشاهده کردند که براثر خفگی با یک روسری در تخت‌خواب اتاقش به قتل رسیده بود؛ تجسس‌های اولیه نیز نشان می‌داد با توجه به کبودی روی دست مقتوله عاملان جنایت پس از ارتکاب قتل با خشونت طلا و النگوهای او را به‌سرقت برده‌اند.

همسایه‌ای که جسد را کشف کرده بود در جریان تحقیقات ماجرا را این‌طور به کارآگاهان جنایی توضیح داد: مهشید و همسرش که نوید نام دارد همیشه با هم اختلاف داشتند و با وجود اینکه یک بار جدا شده بودند اما به‌خاطر بچه‌هایشان دوباره ازدواج کردند؛ آنها اغلب اوقات با هم دعوا و درگیری داشتند.

ساعت ۱۱ صبح بود شوهر مهشید که کارمند بانک است با من تماس گرفت و گفت بچه‌هایش مدرسه هستند و هرچه به تلفن همسرش زنگ می‌زند، پاسخ نمی‌دهد، به همین دلیل نگران همسرش شده بود و از من خواست که به او سر بزنم.

جنایت قاتلان اجاره ای در تهران

من هم خودم را به آپارتمان آنها رساندم چندین بار زنگ زدم اما کسی در را باز نکرد، بعد درب را هل دادم که باز شد وقتی وارد خانه شدم ناگهان در اتاق خواب جسدش را پیدا کردم.

گرچه در بررسی‌های اولیه به‌نظر می‌رسید که زن میانسال قربانی سرقتی مرگبار شده است، اما سالم بودن درب‌های ورودی خانه، حکایت از ورود قاتلی آشنا داشت؛ از سویی اختلافات زوج میانسال و تماس همسر مقتول با زن همسایه، احتمال جنایت خانوادگی را مطرح کرد.

جنایت قاتلان اجاره ایدستگیری دو قاتل اجاره ای

کارآگاهان در نخستین گام سراغ همسر مقتوله رفتند، او با اظهارات ضد و نقیضی مدعی شد که از صبح در بانک بوده و اختلافات قابل‌توجهی با همسرش نداشته است، اما دوربین‌های مداربسته بانک نشان می‌داد که نوید چند باری به‌دلایل نامعلومی از محل کار خود خارج شده است که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت!

اقدامات گسترده فنی و اطلاعاتی مشخص کرد که نوید قبل از این جنایت با ۲ مرد اهل کشور افغانستان به‌صورت مداوم تماس تلفنی داشته است همچنین گزارش پزشک صحنه قتل نیز حاکی از آن بود که جنایت حوالی ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۰:۴۵ توسط ۲ نفر انجام شده است که در ادامه همسر مقتوله بازداشت شد.

اعتراف به طراحی نقشه قتل همسر

متهم که در جریان تحقیقات منکر جرم خود بود پس از مواجهه با مدارک و شواهد موجود از یک جنایت هولناک پرده برداشت و ماجرا را این‌طور توضیح داد: تمام اموالم را در اختیارم همسرم قرار داده بودم و حتی یک وام برای مهشید گرفتم اما او اقساطش را پرداخت نکرد و من مجبور شدم اقساط وام را پرداخت کنم؛ مهشید حتی حاضر نمی‌شد اموالی را که به نامش زده بودم، به من برگرداند.

او ادامه داد: همین موارد باعث شد اختلافات ما روز به روز بیشتر شود و با اینکه یک بار از هم جدا شده بودیم به‌خاطر بچه‌هایم دوباره ازدواج کردیم ولی دیگر نمی‌توانستم این وضعیت را تحمل کنم و از یک سال قبل، تصمیم به قتل همسرم گرفتم؛ سه ماه قبل از قتل همسرم، موضوع را به یکی از دوستانم گفتم و او دو خلافکار را به من معرفی کرد، بعد از چندین جلسه به توافق رسیدیم و آدرس و کلید خانه‌ام را به آنها دادم تا همسرم را به قتل برسانند.

جنایت قاتلان اجاره ای و دستگیری آنها

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت در شاخه بعدی از تحقیقات مخفیگاه ۲ قاتل اجاره‌ای را در اطراف تهران شناسایی کردند و اواخر فروردین‌ماه پس از تعقیب و مراقبت چنددقیقه‌ای آنها را با اجرای ۲ عملیات‌ ضربتی بازداشت کردند.

متهمان پس از دستگیری خیلی زود هدف بازجویی قرار گرفتند و صراحتاً به قتل زن جوان به‌ازای سرقت طلاهایش و دریافت ۱۰۰ میلیون تومان پول نقد اعتراف و عنوان کردند دقایقی قبل از به قتل رساندن مهشید همسرش با آنها سر یک خیابان قرار گذاشته و کلید خانه را در اختیارشان گذاشته است.

به گزارش تسنیم، با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفتند.

تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس