یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قتل فجیع زن جوان وسط خیابان در کرج / او به من خیانت کرده بود +عکس

تاریخ نشر :سه‌شنبه 29 آگوست 2023 اشتراک:
قتل فجیع زن جوان حوادث روز
مردی در جریان یک سوءظن به همسر جوانش او را به طرز دلخراشی با ضربات مرگبار چاقو به قتل رسانده و بعد از دستگیری اعتراف کرده که با چاقوی آشپزخانه با جان وی افتاده و گفته که به خاطر خیانت همسرش را به قتل رسانده است.

مرد افغان در اقدامی هولناک در وسط خیابان در ماهدشت کرج جنایتی شوم را رقم زده و با چاقو همسرش را مقابل چشمان مردم به قتل رسانده و عنوان کرده که همسرش به او خیانت کرده است. در ادامه جزئیات دلخراش قتل فجیع زن جوان را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل فجیع زن جوان

مرد افغان که در جریان سوءظن که به همسرش او را با چاقو به قتل رسانده بود بلافاصله توسط ماموران کلانتری ماهدشت دستگیر و به جنایتش اعتراف کرد و جزئیات را بازگو کرد.

سرهنگ پیمان گودرزی فرمانده انتظامی کرج در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا درباره جزئیات این جنایت گفت: رسیدگی به این پرونده از ساعت ۶:۱۵ بامداد دیروز به دنبال تماس اهالی محله ماهدشت درباره درگیری خونین در محدوده میدان امام خمینی ماهدشت شروع شد بلافاصله گشت کلانتری در محل حضور یافت و با پیکر غرق در خون زن جوانی که توسط شوهرش با چاقو زخمی شده بود روبرو شدند.

جنایت خونین در ماهدشت کرج

به نقل از رکنا، علی رغم تلاش تیم پزشکی متاسفانه زن جوان در دم جان باخت ضارب که قبل از فرار توسط ماموران کلانتری دستگیر شده بود به اداره پلیس منتقل شد.

قتل فجیع زن جواندستگیری مرد افغان بعد از قتل همسرش

متهم جوان که از اقدام هولناک خود پشیمان نبود درباره انگیزه قتلی که مرتکب شده بود گفت: مدتی بود که به همسرم مشکوک بودم وقتی صبح با هم بر سر این موضوع باهم درگیر شدیم با چاقوی آشپزخانه به جانش افتادم او نباید به من خیانت می‌ کرد.

قتل فجیع زن جوان توسط همسرش

متهم پس از اعتراف به جنایت خونینش به اتهام قتل عمد بازداشت شده و به زودی به دادسرا منتقل خواهد شد.

گفتنی است فرد شکاک و بدبین همواره خود را در معرض خطر می‌ بیند و از نظر او همه از پشت خنجر می‌ زنند. در واقع او به زمین و زمان بدبین است و با شمشیر تهمت زندگی را از پا در می‌ آورد.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس