سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

زن اهوازی پسر ۴ ساله‌اش را کشت /جنایت به خاطر ازدواج با مرد پولدار +عکس

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 آگوست 2023 اشتراک:
قتل کودک اهوازی حوادث روز
در پی جنایت هولناک زنی جوان در کوی ملت اهواز که پسر 4 ساله اش به نام کوشا را مانع رسیدن به آرزوهایش می دانست به طرز دلخراشی به قتل رساند و ادعای مفقود شدن پسرش را داشت که خیلی زود جنایتش برملا شد.

زن بی رحم و خودخواه در اقدامی هولناک پسر ۴ ساله اش را به نام کوشا به قتل رساند تا بتواند با مرد مورد علاقه اش ازدواج کند. در ادامه جزئیات دلخراش قتل کودک اهوازی را در پرشین وی مشاهده کنید.

جزئیات قتل کودک اهوازی

زن جوانی که پسر ۴ ساله‌اش را مانع ازدواج مجدد خود می‌دید، در اقدامی هولناک پسربچه را به قتل رساند و جسدش را در خیابان رها کرد.

شامگاه سوم شهریور امسال زن جوانی با مراجعه به پلیس از گم شدن پسر ۴ ساله‌اش به نام کوشا در کوی ملت اهواز خبر داد و گفت: من چند سال قبل از همسرم جدا شدم اما حضانت پسرم با من بود.

حدود ساعت ۹ شب پسرم را به خانه پدربزرگش بردم و او را مقابل در خانه پیاده کردم و رفتم اما پسرم به خانه آنها نرفته و گم شده است.

پس از این شکایت در حالی که عکس پسربچه در فضای مجازی منتشر شده بود تا چنانچه کسی از او اطلاع دارد، به خانواده‌اش خبر دهد.

کشتن بی رحمانه کوشا ۴ ساله توسط مادر خودخواه

پلیس در بررسی تصاویر دوربین‌ های مداربسته خانه پدربزرگ کوشا دریافت زن جوان با خودرو تا مقابل خانه پدربزرگ کوشا آمده اما او را پیاده نکرده است. بنابراین پلیس به اظهارات مادر این کودک شک کرد و در ادامه نیز مشخص شد وی با تناقض‌ گویی قصد گمراه کردن مسیر تحقیقات را دارد.

قتل کودک اهوازیکوشا کودک اهوازی

در حالی که تحقیقات و بررسی‌ ها ادامه داشت، ساعت ۵ صبح دوشنبه ۶ شهریور جسد کوشا ۴ ساله در شهرک جانبازان اهواز پیدا شد. این در حالی بود که آثار جراحات و خفگی روی گردن پسر بچه نمایان بود. بدین ترتیب فرضیه قتل پیش روی مأموران پلیس قرار گرفت.

در ادامه تحقیقات با توجه به اینکه کوشا آخرین بار با مادرش دیده شده بود، مأموران به زن جوان مشکوک شدند و در ادامه با دستور مقام قضایی زن جوان دستگیر شد و پس از چند ساعت به قتل هولناک پسرش اعتراف کرد.

قتل کودک اهوازی توسط مادر بی رحم

زن جوان گفت: مدتی قبل با مرد جوانی آشنا شدم که وضع مالی خوبی داشت. او از من خواستگاری کرد و پیشنهاد ازدواج داد اما برایم شرط گذاشت و گفت که نمی‌ تواند پسرم را بپذیرد.

از آنجا که نمی‌ دانستم پسرم را باید به چه کسی بسپارم، از طرفی نمی‌ خواستم این موقعیت ازدواج را نیز از دست بدهم، تصمیم گرفتم بچه را بکشم.

صادق جعفری‌ چگنی دادستان مرکز خوزستان با اعلام این خبر بیان کرد: همزمان با کشف جسد کودک در شهرک جانبازان اهواز، وی برای تشخیص علت تامه مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و مادر کودک مسئولیت این قتل را به‌ عهده گرفته و تحقیقات بیشتر در این پرونده ادامه دارد.

ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس