جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

راز قتل فیلمبردار مجالس عروسی در سینه شوهر صیغه ای +تصاویر

تاریخ نشر :یکشنبه 05 نوامبر 2023 اشتراک:
قتل فیلمبردار عروسی حوادث روز
زنی جوان به نام حدیث که فیلمبردار مراسم عروسی در مشهد بود بعد از دو هفته جسدش از زیر خاک بیرون کشیده شد و راز هولناک قتلش برملا شد و همسرش و مردی که برای جنایت اجیر کرده بود دستگیر شد.

زن جوان بعد از حدود دو هفته که از ناپدید شدنش می گذشت راز هولناک قتلش برملا و جسدش در نزدیکی باغ ویلای محل سکونتش کشف شد. در ادامه جزئیات تلخ قتل فیلمبردار عروسی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل فیلمبردار عروسی

فرمانده انتظامی خراسان رضوی درباره پرونده قتل این زن جوان به خبرنگار روزنامه خراسان گفت: سی ام مهر گذشته پرونده ای در پلیس آگاهی خراسان رضوی مورد رسیدگی قرارگرفت که محتویات آن نشان می داد زن ۲۶ ساله ای به نام «حدیث»به طرز مشکوکی گم شده است و خانواده وی در نگرانی به سر می برند.

به همین خاطر بلافاصله تحقیقات گسترده ای زیر نظر سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده آغاز و مشخص شد که خودروی زن جوان در اطراف میدان حافظ مشهد به صورت بی صاحب در حالی رها شده است که شیشه های آن پایین بود و سوئیچ نیز به فاصله کمی از خودرو روی زمین افتاده بود.

سردار سرتیپ محمدکاظم تقوی افزود:با کشف خودرو توسط نیروهای کلانتری کوی پلیس،فرضیه وقوع جنایت قوت گرفت، اما چون هنوز بررسی های نامحسوس کارآگاهان در این باره ادامه داشت،تحقیقات به صورت محرمانه ادامه یافت.

از سوی دیگر پیدا شدن لکه خون در بازبینی و اثر برداری از داخل خودرو نیز به این فرضیه دامن زد. وی گفت:از طرف دیگر هم گوشی تلفن زن گم شده در آزاد راه باغچه درحالی توسط یکی از رانندگان عبوری کشف شد که روی گاردریل های کنار جاده قرار داشت و راننده مذکور گوشی را تحویل نیروهای پلیس راه داده بود.

مقام ارشد انتظامی خراسان رضوی با اشاره به این که دیگر فرضیه قتل برای کارآگاهان اداره جنایی محرز شده بود،تصریح کرد:نتیجه آزمایش خون نیز حکایت از آن داشت که لکه خون مربوط به گروه خونی زن جوان است که پراید۱۱۱وی به صورت بی صاحب پیدا شده بود.

همسرکشی شوهر صیغه ای

به همین دلیل دامنه تحقیقات با رصدهای اطلاعاتی وکارشناسی به اختلافات خانوادگی رسید و مشخص شد که زن جوان در آبان سال گذشته به عقد موقت مردی به نام «مسعود»درآمده است بنابراین کارآگاهان پس از هماهنگی با قاضی محمود عارفی راد به سراغ همسر وی رفتند و او را مورد بازجویی قرار دادند، اما این مرد۳۵ ساله در تحقیقات مقدماتی مدعی شد

قتل فیلمبردار عروسیبازسازی صحنه قتل فیلمبردار عروسی

که همسرم در نزدیکی باغ ویلای محل سکونت مان در روستای بهار با من تماس گرفت و سپس برای خرید مایحتاج به خواربار فروشی رفت ولی وقتی تاخیر کرد من اهمیتی ندادم چراکه فکر می کردم احتمالادر نیمه شب مغازه ها تعطیل باشند ولی بعد از آن هرچه باتلفن همراه او تماس گرفتم دیگر کسی پاسخ نداد.

سکاندار امنیت سرزمین خورشید خاطرنشان کرد:اما کارآگاهان که به سرنخ هایی از اختلافات خانوادگی آن ها رسیده بودند،با دستور مقام قضایی به واکاوی ماجرای اختلافات آن ها پرداختند که بر سر موضوع وکالت نامه باغ محل سکونت آن ها رخ داده بود.

سرتیپ محمدکاظم تقوی با تاکید برکنکاش های تخصصی و شبانه روزی کارآگاهان اضافه کرد:با لو رفتن ماجرای مالکیت باغ ویلای مسکونی که به نام همسر صیغه ای وی ثبت شده بود،آرام آرام سرنخ این کلاف پیچیده پیدا شد و «مسعود»(متهم)درحضور مقام قضایی لب به اعتراف گشود و به قتل همسرش به خاطر اختلاف برسر سند مالکیت باغ ویلا اقرار کرد و مدعی شد یکی از بستگانش را اجیر کرد تا او را با شلیک گلوله به قتل برساند.

راز هولناک قتل فیلمبردار عروسی

رئیس پلیس استان خراسان رضوی در ادامه این جنایت تکان دهنده افزود:درپی اعترافات وی،بی درنگ گروهی از کارآگاهان اداره جنایی عازم نیشابور شدند و متهم دیگر پرونده را که مصیب نام دارد در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند و به مشهد انتقال دادند.

 

سردار تقوی افزود:به دنبال مواجهه حضوری متهمان،راز این پرونده جنایی فاش و مشخص شد که عاملان جنایت، زن مذکور را با شلیک گلوله از سلاح کلت جنگی کشته و جسد او را در نزدیکی همان باغ ویلا دفن کرده اند.

قتل فیلمبردار عروسیبازسازی صحنه جنایت

وی با قدردانی از دستورات ویژه و سریع قاضی ویژه قتل عمد تاکید کرد:با اعتراف همسر زن۲۶ساله شبانه گروهی از کارآگاهان با هدایت سرهنگ سلطانیان و درکنار قاضی شعبه ۲۱۱دادسرای عمومی و انقلاب راهی روستای بهار شدند و پس از جست وجوهای تخصصی،درنهایت جسد زن مذکور را از زیر خاک های بیابان بیرون کشیدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی همچنین اضافه کرد:درهمین حال همسر مقتول محل اختفای طلاها و اسلحه کلت جنگی را نیز به کارآگاهان لو داد که آن ها نیز شب گذشته از زیر خاک هایی در بولوار کشاورز کشف و ضبط شد.

سردار سرتیپ محمدکاظم تقوی به انجام تحقیقات گسترده با دستورات ویژه قاضی عارفی راد اشاره کرد وگفت:با توجه به این که هنوز ابعاد دیگری در این جنایت وجود دارد و هرکدام از متهمان به تناقض گویی در ارتباط با چگونگی قتل پرداخته اند،بررسی های بیشتر برای کشف حقیقت و شناسایی عامل اصلی جنایت همچنان ادامه دارد.

روزنامه خراسان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده