جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات هولناک له شدن مرد تهرانی در یک حادثه فجیع که دوربین ها فاش کردند

تاریخ نشر :دوشنبه 06 نوامبر 2023 اشتراک:
مرگ مرد تهرانی حوادث روز
بامداد 13 آبان خبر قتل پسر جوانی در محله افسریه منتشر شد و با بررسی های به عمل آمده مشخص شد که مرگ این پسر جوان در حادثه ای عجیب بوده و او جانش را از دست داده و دوربین ها همه چیز را ثبت کرده اند.

در حادثه تلخی که در پایتخت روی داد ابتدا همه چیز به یک جنایت هولناک ختم می شد اما با بازبینی دوربین های مداربسته خیابان ۱۵ متری افسریه حادثه ای فجیع برملا شد و علت فوت جوان مستی که سرش را از خودرو بیرون کشیده بود مشخص شد. در ادامه جزئیات مرگ مرد تهرانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

مرگ مرد تهرانی

پرونده حادثه خیابان ۱۵ متری افسریه با ورود بازپرس براعه از شعبه ۳ دادسرای جنایی تهران و دستور بازبینی دوربین های خیابان ۱۵ متری افسریه رازگشایی شد و مورد بررسی قرار گرفت.

بامداد ۱۳ آبان خبر قتل مرد جوانی در محله افسریه، ۱۵ متری اول به کلانتری ۱۵۶ افسریه گزارش شده که بلافاصله بعد از این گزارش ماموران به محل حادثه دردناک اعزام شدند و به تحقیقات خود پرداختند و جزئیاتی دردناک برای آن ها مشخص شده است.

حادثه عجیب در افسریه

در بررسی های اولیه و نظریه عوامل اورژانش حاضر در محل جرم، مشخص شد این جوان ۲۵ ساله که با برخورد شیئی تیز به سر و صورت به کام مرگ رفته بود تصادف کرده است.

مرگ مرد تهرانیجسد خونین پسر جوان

راز مرگ مرد تهرانی در دوربین های مداربسته

بازپرس براعه در ادامه تحقیقات با بازبینی محل حادثه و بررسی دوربین های مداربسته خیابان محل و نظریه پزشک قانونی بر اساس مصرف مشروبات الکی از حالت طبیعی خارج شده و با بیرون بردن سر از پنجره با سرعت بالا با یک کامیون برخورد و سرش با شدت به عقب برگشته و شیشه های ماشین به سر و صورت او برخورد و باعث کشته شدن فجیع این جوان ۲۵ ساله می شود.

بنا براین گزارش، با دستور بازپرس ویژه قتل محمدمهدی براعه از شعبه ۳ دادسرای جنایی تهران پرونده برای شناسایی زوایای پنهان تحویل کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی شده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد تا ابعاد این حادثه هولناک و فوت این جوان ۲۵ ساله مشخص شود.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس