چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دسیسه شیطانی زن خائن برای قتل آتشین همسرش در چادر مسافرتی

تاریخ نشر :دوشنبه 08 آوریل 2024 اشتراک:
قتل همسر در چادر مسافرتی حوادث روز
بعد از کشف جسد سوخته مردی جوان بعد از چند ماه راز هولناک قتل بی رحمانه وی در جاده کن و سولقان کشف شد و مشخص شد زن خائن وی به همدستی مردی که با او رابطه نامشروع داشت این مرد جوان را در چادر مسافرتی به قتل رسانده اند.

زنی جوان و خیانتکار با دسیسه ای شوم همسرش را به بهانه تفریح به بیرون برده و در جاده کن سولقان با همدستی معشوقه اش مرد بیچاره را به قتل رسانده و جسدش را در چادر به آتش کشیدند. در ادامه جزئیات قتل همسر در چادر مسافرتی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل همسر در چادر مسافرتی

زن خائن با همدستی مردی جوان با اجرای یک دسیسه شیطانی، همسرش را در چادر مسافرتی در جاده کن ـ سولقان به قتل رساند.

عقربه‌ها ساعت ۱۸ چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ را نشانه رفته بود که زن میانسالی هراسان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و به اپراتور گفت: در قسمت سمت چپ جاده کن ـ سولقان یک چادر مسافرتی درحال سوختن است و  مردی در  آن چادر حضور دارد که قربانی حریق شده است، لطفاً برای کمک‌رسانی اقدام کنید.

با اعلام این خبر، مأموران کلانتری ۱۴۳ امامزاده داوود، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت به‌همراه امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه دهم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

جمعیت زیادی مقابل صحنه آتش‌سوزی مرموز چادر مسافرتی  ایستاده بودند که اعضای تیم جنایی وارد محل حادثه شدند و با جسد مردی حدوداً ۲۷ساله مواجه شدند که کاملاً سوخته بود. گزارش متخصصان پزشکی قانونی حکایت از آن داشت؛ مرد جوان با ضربات جسم سخت به سرش به قتل رسیده است و سپس جسد او به آتش کشیده شده است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در نخستین گام برای کشف سرنخ سراغ اهالی محله رفتند که در این میان مرد میانسالی به تیم تحقیق گفت: ساعت دو ظهر چادر مسافرتی را در جاده دیدم که سالم بود و نشانه‌ای از درگیری هم در آنجا وجود نداشت اما ساعتی بعد پی بردم این چادر مسافرتی در حالی که یک جسد داخلش قرار دارد به آتش کشیده شده است.

دسیسه شیطانی زن خائن برای شوهرش

با دستور قاضی جنایی مأموران تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی اقدام به انگشت‌نگاری در محل وقوع قتل و روی جسد کردند تا ردپایی از قاتل به دست آورند؛ همچنین در ادامه بررسی‌ها نیز به‌دلیل شدت سوختگی جسد، هویت مقتول برای تیم تحقیق نامشخص باقی ماند.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جنایت، کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ، مأموریت یافتند با بازبینی دوربین‌های مداربسته جاده  امامزاده داوود و اقدامات اطلاعاتی و مخابراتی هویت عامل این جنایت هولناک را شناسایی کنند.

قتل همسر در چادر مسافرتیدستگیری زن و مرد خائن

در گام آخر، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر و تشخیص هویت به پزشکی قانونی منتقل شد؛ همچنین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری عامل این جنایت وارد عمل شده‌اند.

اعلام فقدانی راز جنایت را فاش کرد

چندی پس از این جنایت هولناک مرد میانسالی به اداره چهارم پلیس آگاهی (ویژه فقدان) رفت و هنگامی که مقابل کارآگاهان قرار گرفت، گفت: پسر جوانم به‌نام بهرنگ چندی قبل از خانه‌اش خارج شده اما دیگر بازنگشته است؛ عروسم نیز خبری از فرزندم ندارد، نگرانم بلایی سر او آمده باشد.

پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده در دادسرای جنایی، در آغاز تحقیقات کارآگاهان در نخستین‌ گام از بیمارستان‌‌های تهران استعلام  گرفتند اما اثری از مرد گمشده پیدا نکردند.

تیم جنایی در این شاخه از تحقیقات سراغ اقدامات فنی و اطلاعاتی رفتند و مشخص شد همسر بهرنگ با مرد جوانی به‌صورت مخفیانه ارتباط داشته است که همین موضوع فرضیه وقوع جنایت را پررنگ کرد؛

راز قتل همسر در چادر مسافرتی

کارآگاهان اداره چهارم به‌دنبال دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی راهی مخفیگاه متهمان شدند و با عملیات‌های جداگانه متهمان را دستگیر کردند.

بررسی‌های بیشتر نیز نشان می‌داد چند روز قبل از اینکه اعلام فقدانی بهرنگ به پلیس گزارش داده شود او و همسرش برای تفریح به غرب تهران رفتند که با توجه به این موضوع خانواده بهرنگ برای انجام آزمایش‌های “DNA” به پزشکی قانونی رفتند که مشخص شد جسد سوخته کشف‌شده در جاده کن ـ سولقان متعلق به وی است.

زن و مرد جوان که در بازجویی‌های اولیه با اظهارات ضد و نقیضی منکر هرگونه ارتباط با یکدیگر بودند هنگامی که با شواهد و مدارک موجود داخل پرونده مواجه شدند سرانجام از یک جنایت هولناک پرده برداشتند و به قتل آتشین بهرنگ در جاده کن ـ سولقان اعتراف کردند.

تحقیقات جنایی حکایت از آن داشت؛ زن و مرد جوان که با یکدیگر ارتباط مخفیانه داشتند تصمیم گرفتند بهرنگ را با طراحی یک نقشه به قتل برسانند و بر همین اساس قرار شده بود زن جوان به‌همراه بهرنگ برای تفریح به جاده کن ـ سولقان بروند که در ادامه این سناریوی شیطانی مرد گمشده ناگهان وارد چادر مسافرتی شده و با ضربات مهلک به سر بهرنگ را به قتل رسانده است و متهمان پس از ارتکاب جنایت با مواد آتش‌زا اقدام به سوزاندن جسد کرده‌اند.

به گزارش تسنیم، پس از اعترافات اولیه، با دستور بازپرس جنایی متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی (ویژه قتل) قرار گرفتند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس