پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قتل هولناک مرد جوان با ۱۷ ضربه چاقو / دستگیری قاتلان خشمگین

تاریخ نشر :یکشنبه 07 آوریل 2024 اشتراک:
قتل مرد جوان مشهدی حوادث روز
فرار جوان 30 ساله با پای پیاده از دست قاتلان خشمگین نافرجام بود و این مردان بی رحم او را گرفته و با 17 ضربه چاقو او را از پا درآوردند و با مرگ این جوان در بیمارستان طالقانی مشهد دستور دستگیری قاتلان صادر و آن ها دستگیر شده اند.

در پی یک جنایت هولناک مرد جوان با ضربات کارد توسط چند جوان سمند سوار بعد از تعقیب در محاصره این قاتلان خشمگین به قتل رسیده است. در ادامه جزئیات قتل مرد جوان مشهدی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل مرد جوان مشهدی

در آخرین روز تعطیلات نوروزی جوان ۳۰ ساله‌ ای به نام قاسم با ضربات کارد هنگامی به قتل رسید که توسط چند جوان سمند سوار تعقیب می شد.

وقتی راننده ۳۰ ساله پژو پارس برای فرار از چنگ تعقیب‌ کنندگان وارد جاده آسیایی مشهد – چناران شد، ناگهان در محاصره سمندسواران قرار گرفت و با پای پیاده به فرار خود ادامه داد اما چند جوان که سلاح‌ های سرد در دست می‌ فشردند، او را گرفتند و پیکرش را هدف ۱۷ ضربه چاقو قرار دادند.

فرار نافرجام مقتول در جاده از قاتلان خشمگین

با مرگ این جوان در بیمارستان طالقانی مشهد، قاضی ویژه قتل عمد تحقیقات گسترده‌ ای را با حضور در مرکز درمانی آغاز کرد و دستور داد گروهی از کارآگاهان پلیس آگاهی به طور تخصصی به پیگیری این پرونده جنایی بپردازند.

قتل مرد جوان مشهدیجنایت هولناک در مشهد

طولی نکشید که کارآگاهان با راهنمایی‌ ها و نظارت مستقیم سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) وارد عمل شدند و طی چند ساعت همه عاملان این جنایت وحشتناک را شناسایی کردند.

قتل مرد جوان مشهدی به خاطر اختلاف ملکی

هنوز رصدهای اطلاعاتی با کسب مجوزهای قضایی از قاضی دکتر صادق صفری ادامه داشت که ۳ تن از متهمان با تنگ شدن حلقه محاصره خود را تسلیم قانون کردند اما تلاش‌ ها برای دستگیری دیگر عوامل این جنایت وارد مرحله جدیدی شد و ۳ متهم دیگر نیز در روستای هاشم‌ آباد هنگامی بازداشت شدند.

بررسی‌ های پلیس نشان داده است که این جنایت هولناک به خاطر اختلافات ملکی میلیاردی در اطراف روستای هاشم‌ آباد رخ داده است. تحقیقات بیشتر با دستورات ویژه قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در این باره هنوز ادامه دارد.

خراسان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس