چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قتل هولناک مرد همسایه به‌ خاطر پمپ ساختمان در تهران

تاریخ نشر :چهارشنبه 10 آوریل 2024 اشتراک:
قتل هولناک مرد تهرانی حوادث روز
مرد میانسال پس از درگیری با همسایه‌ ها به‌ خاطر تعویض پمپ آب ساختمان جانش را از دست داده و پسر وی عنوان کرده که بعد از درگیری با چهار نفر از همسایه ها ضربه ای به سر پدرش خورده و همین باعث مرگ وی شده است.

در یک ساختمان به خاطر پمپ آب همسایه ها با هم درگیر شده اند و مردی ۶۰ ساله جانش را از دست داده و هنوز جزئیات این جنایت مشخص نیست و ۴ نفر در این رابطه تا کنون دستگیر شده اند. در ادامه جزئیات قتل هولناک مرد تهرانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل هولناک مرد تهرانی

به‌ دنبال قتل یک مرد میانسال پس از درگیری با همسایه‌ ها به‌ خاطر تعویض پمپ آب ساختمان، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد و ۴ متهم در این زمینه دستگیر شدند.

ساعت ۱۳:۳۰ روز بیستم فروردین‌ماه، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌ های تهران از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ مرگ مشکوک مرد میانسالی را روی تخت بخش اورژانس، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به‌همراه قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی وارد سردخانه بیمارستان شدند و جسد مردی حدوداً ۶۰ساله را مشاهده کردند که احتمالاً به‌ خاطر ضربه بر سرش به قتل رسیده بود، بررسی‌ های اولیه نیز نشان می‌ داد که متوفی ساعتی قبل با همسایه‌ های ساختمانی که داخل آن زندگی می‌ کرده درگیر شده است.

درگیری خونین همسایه ها در یک ساختمان

پسر متوفی در جریان تحقیقات ابتدایی جنایی ماجرا را این‌ طور توضیح داد: ما در طبقه دوم ساختمان زندگی می‌ کنیم و همسایه در زیرزمین اما به‌ خاطر اینکه فشار آب برای خانه ما کم بود قرار شد شریکی یک پمپ بخریم که روز حادثه به‌ دلایلی اختلافی میان ما ایجاد شد و در ادامه با ساکنان طبقه دوم که ۴ نفر بودند درگیر شدیم و در جریان این نزاع پدرم از ناحیه سر هدف ضربه قرار گرفت و پس از احساس درد به کام مرگ فرو رفت.

قتل هولناک مرد تهرانیقتل همسایه در درگیری

قتل هولناک مرد تهرانی در در درگیری

به‌دنبال دریافت این اطلاعات، کارآگاهان خیلی زود ۴ مرد جوان را بازداشت کردند اما آنها در بازجویی‌ های مقدماتی منکر وارد کردن ضربه‌ به سر متوفی در جریان این درگیری مرگبار شدند.

پس از پایان تحقیقات میدانی در بیمارستان و ساختمان مورد نظر، کارآگاهان مأموریت یافتند با اقدامات فنی تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس جنایی، جسد مرد میانسال برای تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس