چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات کتک زدن کودک سیستان و بلوچستانی توسط معلم +عکس

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 11 آوریل 2024 اشتراک:
کودک سیستان و بلوچستانی حوادث روز
در پی تنبیه بدنی یک دانش آموز دبستانی که تصویرش در فضای مجازی منتشر شده در استان سیستان و بلوچستان معلم و مدیر مدرسه هر دو پاسخگو بوده و گفته می شود که مدیر مدرسه لغو ابلاغ شد و معلم به تخلفات اداری می رود.

در پی تنبیه بدنی یک دانش آموز توسط معلمش مدیر مدرسه لغو ابلاغ شده و معلمش نیز به تخلفات اداری معرفی شده است. در ادامه ماجرای کتک زدن کودک سیستان و بلوچستانی ر در پرشین وی مشاهده کنید.

کتک زدن کودک سیستان و بلوچستانی

در پی تنبیه بدنی یک دانش آموز دبستانی در استان سیستان و بلوچستان توسط معلم مدرسه، مدیر مدرسه لغو ابلاغ شد. همچنین قرار بر این است که معلم خاطی نیز به تخلفات اداری برود.

روز یکشنبه ۱۹ فرودین ۱۴۰۳، یک دانش آموز کلاس اولی در روستای دزک سراوان ، واقع در استان سیستان و بلوچستان ، به دلیل انجام ندادن تکالیف درسی، توسط معلم خود تنبیه بدنی می شود.

طبق اعلام داود گلی، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان به خبرنگار رکنا، ولی دانش آموز روز سه شنبه به اداره آموزش و پرورش این موضوع را گزارش می کند.

تنبیه بدنی کودک سیستان و بلوچستانی

او همچنین تاکید کرد: مدیر مدرسه بلافاصله لغو ابلاغ شده است، چرا که قبلا بخشنامه ای مبنی بر عدم اتفاق افتادن تنبیه بدنی به مدارس ابلاغ شده بود و مدیر مدرسه موظف بود این موضوع را مدیریت کند.

کودک سیستان و بلوچستانیعکس تنبیه بدنی دانش آموز

از سویی دیگر، پرونده تخلف اداری برای معلم مربوطه صادر و تنظیم شده و وی می بایست در هیات تخلفات اداری پاسخگوی اقدام خود باشد؛ لذا می بایست منتظر رای صادره برای این معلم شد.

جایگاه معلمان در اجتماع

بر کسی پوشیده نیست جایگاهی که معلم در اجتماع دارد، جایگاهی بس ارزشمند و والاست که هیچ قشری به این اندازه از آن برخوردار نیست. معلمان ستارگان تابناک هر جامعه ای هستند که با تربیت و تعلیم آحاد آن جامعه زمینه ترقی و پیشرفت و کمال را برای طالبان علم و معرفت فراهم نموده و آنچه همه ما داریم مرهون محبت ها و تعالیم ماندگار این قشر فرهیخته جامعه است

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس