چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

قتل پسر ۵ ساله به دست ناپدری اش بخاطر یک لیوان آب در تهران

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 12 اکتبر 2023 اشتراک:
قتل پسربچه ۵ ساله حوادث روز
مردی معتاد که تبعه خارجی می باشد به طرز هولناکی با ضربه آجر و خفه کردن جان کودک 5 ساله همسرش را گرفته و فرار کرده بود که دستگیر شده و به جنایت فجیع خود اعتراف کرده است و اکنون در زندان به سر می برد.

مرد افغان در جریان جنایتی هولناک پسر خوانده خود را به طرز دلخراشی به قتل رساند و از صحنه جنایتش فرار کرد و بعد از مدتی دستگیر شد. در ادامه جزئیات دلخراش قتل پسربچه ۵ ساله را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل پسربچه ۵ ساله

مردی که پسرخوانده ۵ ساله‌اش را به قتل رسانده است، به زودی در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌ شود.

اوایل زمستان سال قبل بدن بی‌جان پسر ۵ ساله‌ای به نام سعید از سوی مادرش به بیمارستان منتقل شد. پزشکان با معاینه کودک اعلام کردند که وی فوت کرده است. از آنجا که مرگ کودک بر اثر خفگی اعلام شده بود موضوع به پلیس گزارش شد.

با افشای این ماجرا تحقیقات پلیسی آغاز و مشخص شد پدرخوانده ۳۰ ساله سعید به نام رحمان که از اتباع بیگانه است عامل قتل وی بوده است.

فرار قاتل و دستگیری او

پس از اظهارات این زن جوان، تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی آغاز و مشخص شد، قاتل به بندرعباس گریتخته و قصد دارد به‌زودی از کشور خارج شود که کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس‌ آگاهی پایتخت با دریافت این سرنخ مهم بی‌درنگ راهی بندرعباس شدند.

قتل پسربچه ۵ سالهقتل پسر کوچولو توسط ناپدری اش

تیم جنایی پس از اینکه به بندرعباس رسیدند پی بردند، متهم پرونده ساعتی قبل به عسلویه رفته و سپس راهی یکی از روستاهای شیراز شده که در آنجا نیز ساکن شده است. در ادامه متهم ردیابی و بازداشت شد.

اعترافات عامل قتل پسربچه ۵ ساله

وی در توضیح ماجرا گفت: مدتی قبل با مادر این کودک ازدواج کردم. روز حادثه من و سعید در خانه تنها بودیم که از او خواستم برایم یک لیوان آب بیاورد.

اما به حرفم گوش نداد و من از روی عصبانیت با آجر ضربه‌ ای به کمرش زدم و گلویش را فشار دادم تا اینکه به یکباره متوجه شدم نفس نمی‌کشد. همان موقع همسرم سررسید و به دروغ گفتم حال سعید بد شده و بعد از آن هم از خانه فرار کردم.

به دنبال اظهارات متهم برای وی کیفرخواست صادر و پرونده‌اش به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده‌ شد.

این در حالی است که مادر مقتول به عنوان تنها ولی دم پرونده از قصاص گذشت کرده است.

ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده