جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

اتفاق تلخ و تکان دهنده با مرگ ۶ نوزاد در بیمارستان هاجر شهر کرد

تاریخ نشر :چهارشنبه 11 اکتبر 2023 اشتراک:
مرگ ۶ نوزاد در شهرکرد حوادث روز
پس از فوت ۶ نوزاد در بیمارستان هاجر شهرکرد که اتفاقی تکان دهنده و غم انگیز می باشد تیم ویژه‌ ای از سوی دادستانی در بیمارستان این شهر برای علت این حادثه تلخ تشکیل شده و مقام های بیمارستان احضار شده اند.

در پی حادثه تلخ و دلخراش مرگ ۶ نوزاد در شهرکرد در بیمارستان هاجر این شهر یک تیم ویزه برای بررسی علت فوت این کودکان تشکیل شده و هنوز مشخص نیست علت این حادثه دردناک چیست. در ادامه جزئیات فوت این نوزادان را در پرشین وی مشاهده کنید.

مرگ ۶ نوزاد در شهرکرد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری از تشکیل تیم ویژه بررسی موضوع فوت ۶ نوزاد در بیمارستان هاجر شهرکرد خبر داد.

سیدنصرالدین صالحی امشب در جمع خبرنگاران، در خصوص فوت ۶ نوزاد در بیمارستان هاجر شهرکرد، اظهار داشت:متاسفانه پس از وصول خبر مبنی بر فوت شش نوزاد در بیمارستان هاجر شهرکرد، تیم ویژه بررسی موضوع تشکیل و در حال بررسی ابعاد مختلف موضوع است.

صالحی افزود: منتظر اعلام نظر نهایی بازپرس ویژه رسیدگی به پرونده با همکاری مراجع ذیصلاح از جمله پزشکی قانونی هستیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تحقیقات از مسئولان در حال انجام است و با مقصرین احتمالی برخورد قانونی به عمل خواهد آمد.

حادثه تلخ در بیمارستان هاجر

وی با تاکید بر حفظ امنیت روانی جامعه گفت: لازم است از انتشار اخبار جعلی در فضای مجازی خودداری شود و عموم مردم اخبار تکمیلی را از مراجع رسمی دنبال نمایند.

مرگ ۶ نوزاد در شهرکردفوت ۶ نوزاد در بیمارستان

صالحی از احضار رئیس بیمارستان هاجر و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد و خاطرنشان کرد: توضیحات این مسئولین دریافت شده و علت فوت این نوزادان پس از تکمیل پرونده به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

علت مرگ ۶ نوزاد در شهرکرد

از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب شهرکرد، نصرالدین صالحی سه شنبه شب با اعلام این خبر افزود: متاسفانه پس از وصول خبری مبنی بر فوت۶ نوزاد در بیمارستان هاجر شهرکرد، تیم ویژه بررسی موضوع تشکیل و در حال بررسی ابعاد مختلف موضوع است.

صالحی اظهارکرد: منتظر اعلام نظر نهایی بازپرس ویژه رسیدگی به پرونده با همکاری مراجع ذیصلاح از جمله پزشکی قانونی هستیم.

وی گفت: تحقیقات از مسئولان در حال انجام است و با مقصران احتمالی برخورد قانونی به عمل خواهد آمد.

ایرنا , همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس