چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جزئیات قتل یک طلبه با شلیک گلوله در زنجان و دستگیری قاتل +عکس

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 21 سپتامبر 2023 اشتراک:
قتل یک طلبه در زنجان حوادث روز
در پی حمله مرد مسلح در حین نماز ظهر به مدیر حوزه علمیه امام صادق قیدار وی با شلیک 5 گلوله فرد مهاجم به طرز دلخراشی به قتل رسیده است و قاتل بعد از دستگیری به جنایت خود اعتراف و اختلافات شخصی را عامل قتل این طلبه جوان عنوان کرده است.

در پی تیراندازی هولناک در مسجدی در شهر سجاس که قاتل با کلت کمری اقدام به جنایت کرده بود یک روحانی جوان که گفته می شود مدیر حوزه علمیه امام صادق قیدار بوده است جانش را از دست داده است. در ادامه جزئیات قتل یک طلبه در زنجان را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل یک طلبه در زنجان

حجت‌ الاسلام اعتبار، مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) قیدار با ۵ گلوله حین هنگام اقامه نماز ظهر در مسجدی در شهر سجاس به قتل رسید. گفته می‌ شود، قاتل با کلت وارد مسجد شده و اقدام به شلیک کرده است.

۵ گلوله به مدیر حوزه های عملیه قیدار برخورد کرده است که ۲ تیر به سر و ۳ تیر به بدن وی اصابت کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از دستگیری قاتل مدیر حوزه علمیه قیدار، لحظاتی پس از ارتکاب به جرم در شهر سجاس خبر داد.

دستگیری قاتل مدیر حوزه علمیه قیدار

محسن غنیمتی، فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تیراندازی در یکی از مناطق شهر سجاس از توابع شهرستان خدابنده، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند که در تحقیقات متوجه شدند، بر اثر این تیراندازی، فردی۴۰ ساله از اهالی آن محل مورد اصابت گلوله قرار گرفته و فوت کرده است.

قتل یک طلبه در زنجانصحنه قتل مدیر حوزه علمیه

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان پس از شناسایی، با هماهنگی مراجع قضایی، قاتل را دستگیر و یک قبضه سلاح که در عمل مجرمانه از آن استفاده شده بود کشف کردند.

وی ادامه داد: در بررسی اولیه، علت و انگیزه قتل، اختلافات شخصی اعلام شده است.

جزئیات قتل یک طلبه در زنجان

غنیمتی در خاتمه با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد، گفت: پلیس در راستای احقاق حق مردم و به ویژه برخورد با جرایم خشن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

از سوی دیگر حجت‌الاسلام سید علی موسوی، امام جمعه قیدار در گفتگو با تسنیم با تأیید کشته شدن مدیر حوزه علمیه قیدار، اظهار داشت: متأسفانه قاتل با حضور در مسجد هنگام نماز ظهر و با تیراندازی سمت حجت‌ الاسلام حجت اعتبار، مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) قیدار وی را به هنگام نماز ظهر به قتل رسانده است.

فارس , تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس