پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات هولناک قتل مرد کامیون‌ دار با ضربه چاقو در محله خزانه

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 02 مه 2024 اشتراک:
قتل مرد کامیون‌ دار حوادث روز
راننده یک کامیون در محله خزانه تهران با سه نفر درگیر شده و این سه مرد جوان را با چاقو به قتل رسانده و گریخته بوند که این سه قاتل فراری قبل از ترک تهران توسط پلیس دستگیر شده اند و جزئیات این جنایت هنوز در حال بررسی می باشد.

متهمانی که در جریان یک درگیری خونین در محله خزانه پایتخت اقدام به کشتن مرد جوانی با ضربات چاقو کرده بودند دستگیر شده اند. در ادامه جزئیات دلخراش قتل مرد کامیون‌ دار در خزانه را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل مرد کامیون‌ دار در خزانه

متهمانی که در جریان درگیری در محله خزانه یک مرد کامیون‌دار را به قتل رسانده بودند، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی بازداشت شدند.

اوایل اردیبهشت‌ماه جاری، درگیری مرگبار چند مرد جوان در محله خزانه از سوی مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش داده شد که با اعلام این خبر، تیمی از زبده‌ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران برزگ راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که هدف ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مقتول راننده کامیون بوده و در جریان درگیری با ۳ نفر قربانی جنایت شده است.

درگیری خونین در محله خزانه

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، قاتل به همراه ۲ نفر از آشنا‌های خود با مرد جوان در یک گروه تلگرامی به‌ خاطر دریافت سفارش کار خاک‌ برداری از یک پروژه ساختمانی مشاجره پیدا کرده که ۲ طرف درگیری با همدیگر قرار نزاع در خزانه گذاشته‌ اند.

قتل مرد کامیون‌ دارقتل مرد جوان با چاقو

پس از انتقال جسد برای معاینات دقیق‌ تر به پزشکی قانونی، کارآگاهان در نخستین گام با بهره‌ گیری از شیوه‌ های کشف نوین جرم و روش‌ های علمی مخفیگاه متهمان را در جنوب شناسایی کردند و متوجه شدند که احتمالا آنها قصد دارد تا تهران را ترک کنند.

دستگیری عاملان قتل مرد کامیون‌ دار

اواسط اردیبهشت‌ ماه امسال، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به دنبال دریافت این اطلاعات مهم، بی‌ ردنگ راهی مخفیگاه مورد نظر در جنوب تهران شدند و پس از تعقیب و مراقبت‌ های نامحسوس ۳ مرد جنایتکار را در یک عملیات نفسگیر بازداشت کردند.

متهمان در همان بازجویی‌ های اولیه شرکت در درگیری مرگبار و قتل مرد کامیون‌ دار در خزانه اعتراف کردند.

به گزارش تسنیم، ۳ مرد جوان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات هم چنان ادامه دارد.

تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس