جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ماجرای قتل کودک خردسال به دست نامادری / این بار در یزد رخ داد

تاریخ نشر :یکشنبه 28 ژانویه 2024 اشتراک:
قتل کودک ۹ ساله یزدی حوادث روز
این بار در یزد دختر بچه ای 9 ساله جانش را از دست داده و انگشت اتهام به سوی نامادری وی رفته زیر با او در خانه تنها بوده و او روانه زندان شده و اظهارات نامادری و تناقضات صحبت های او و با شکایت پدرش او دستگیر شده است.

بعد از اعلام مرگ مشکوک دختربچه ای در منزل نامادری وی به جرم قتل روانه زندان شده و هنوز مشخص نیست علت فوت مرموز او چه بوده و چرا جانش را از دست داده و اما همه اتهامات به سوی نامادری وی رفته و او بازداشت شده است. در ادامه جزئیات تلخ قتل کودک ۹ ساله یزدی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل کودک ۹ ساله یزدی

سناریوی قتل آوا کوچولو این بار در یزد با شکایت پدر از نامادری در ماجرای قتل دختر ۹ ساله اش کلید خورد.

به دنبال اعلام فوت مشکوک یک دختر ۹ ساله یزدی در منزل، با توجه به وجود سوء ظن اولیه به پدر و نامادری وی، پرونده قضایی برای آن‌ ها در دادسرای یزد تشکیل و هر دو به اتهام مسامحه و سهل‌ انگاری در مراقبت از کودک که منتهی به فوت وی شده است، تفهیم اتهام و با صدور قرار تامین روانه زندان شدند.

مرگ مرموز دختربچه ۹ساله در منزل

پس از انجام تحقیقات تکمیلی و اقدامات حمایتی و مراقبتی مسئولین بهزیستی و با مشخص شدن علت تامه فوت از سوی پزشکی قانونی که حکایت از وجود آثار زیاد شکستگی و جراحات قدیمی در بدن کودک داشت و هم چنین با توجه به وجود تعارضات بسیار در اظهارات نامادری که به هنگام فوت کودک در منزل بوده است، همه ادله و قرائن اتهام قتل را متوجه نامادری ساخت.

قتل کودک ۹ ساله یزدینامادری سنگدل در زندان

جزئیات قتل کودک ۹ ساله یزدی

پس از طرح شکایت توسط پدرِ این کودک، نامادری به اتهام قتل عمد احضار و با تشدید تامین کیفری، درباره وی قرار بازداشت موقت صادر و در حال حاضر پرونده وی جهت ادامه تحقیقات در شعبه ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب یزد در حال رسیدگی است.

گفتنی است یک زن به اتهام قتل دختر ۹ ساله همسرش در یزد بازداشت و روانه زندان شده است.

میزان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس