چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات قتل دختر تاجر ایرانی در هند /رسیدگی به پرونده در تهران

تاریخ نشر :شنبه 27 ژانویه 2024 اشتراک:
قتل دختر تاجر ایرانی حوادث روز
خانواده دختر جوانی که در هند به قتل رسیده بود تقاضای بررسی پرونده در ایران را کرده اند و جسد دختر تاجر ایرانی به تهران منتقل شد و گفته می شود درگیری خانوادگی به خاطر جواب رد او به خواستگاری پسر عمویش بوده و دختر جوان قربانی شده است.

دختری ایرانی در شهر نویدا در ایالت اوتار پرادش هند جانش را به خاطر ضربات مرگبار چاقو از دست داد و مشخص شد او توسط عمویش در یک درگیری خانوادگی جانش را از دست داده است. در ادامه جزئیات تلخ قتل دختر تاجر ایرانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل دختر تاجر ایرانی

شامگاه جمعه پنجم ژانویه، گزارش مرگ دختر جوانی در بیمارستانی در شهر نویدا در ایالت اوتار پرادش هند به تیم جنایی اعلام شد. دختر جوانی به نام زینت که به تازگی ازدواج کرده و برای خرید جهیزیه به هند رفته بود و فیروز، پدر زینت، از یک سال و نیم قبل برای تجارت به هند رفت و آمد داشت.

در ادامه بررسی‌های تیم جنایی مشخص شد دختر جوان در خانه اجاره‌ای هدف اصابت چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان جانش را از دست داده است. در این خانه استیجاری که چند نفر از بستگان فیروز نیز در طبقات دیگر آن ساکن بودند.

به خاطر اختلافات خانوادگی شب حادثه بین فیروز و دو خانواده دیگر درگیری رخ می‌دهد و زینت برای دفاع از پدر و جلوگیری از این درگیری به میان دعوا می‌رود اما با ضربه چاقو مجروح می‌ شود.

جنایت خانوادگی در هند

با قتل دختر جوان، پرونده‌ای تشکیل و سفارت ایران در دهلی نیز برای رسیدگی به این پرونده وارد عمل شد. در تحقیقاتی که پلیس هند انجام داد، چهار مظنون در این رابطه بازداشت شدند.

قتل دختر تاجر ایرانیقتل دختر تاجر ایرانی در درگیری خانوادگی

جسد دختر جوان هفته گذشته به تهران منتقل شد و بازپرس محمدمهدی براعه، دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای مشخص شدن علت مرگ و جواز دفن را صادر کرد.

همچنین خانواده دختر جوان از عاملان این جنایت شکایت کردند و مدعی شدند که قاتل عموی زینت بوده و افرادی که در این درگیری شرکت داشتند از نزدیکان او بوده‌اند.

قتل دختر تاجر ایرانی توسط عمویش

طبق اظهارات خانواده مقتول، پسرعموی زینت خواستگار او بوده و با پاسخ منفی از سوی او مواجه شده است. درگیری دو خانواده به خاطر این موضوع شروع و به قتل دختر جوان منجر می‌شود.

باتوجه به اینکه خانواده دختر جوان از عموی زینت و اقوام و دوستان او شکایت کرده و آنها را در این جنایت مقصر می‌ دانند، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، دستور مکاتبات اداری با تیم تحقیق هندوستان و ارسال پرونده قضایی قتل دختر جوان به پایتخت و استرداد متهمان را صادر کرد.

روزنامه ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس