سه شنبه, ۱۶ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

عروس ۳۸ ساله کرجی به دست برادر شوهر تیرباران شد!

تاریخ نشر :دوشنبه 09 مه 2022 اشتراک:
قتل عروس کرجی حوادث روز
در این مطلب ماجرای قتل عروس کرجی توسط برادرشوهرش را مشاهده می کنید که در یک درگیری مسلحانه این اتفاق افتاده است

روز گذشته در یک درگیری مسلحانه که در شهر نظرآباد رخ داد ۳تن کشته و زخمی شدند. در این حادثه که به علت اختلاف خانوادگی رخ داد زن جوان ۳۸ساله که زن داداش قاتل بود کشته شد و دو مرد دیگر مجروح شدند. در ادامه در پرشین وی ماجرای قتل عروس کرجی توسط برادرشوهرش را مشاهده می کنید که با اسلحه آنها را تیرباران کرد

قتل عروس کرجی به دست برادرشوهرش

در درگیری مسلحانه یک خانواده در شهر نظرآباد، ۲ پسر مجروح و عروس ۳۸ ساله خانواده جان خودش را از دست داد.

سرهنگ” محمد نادربیگی” رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این خصوص بیان داشت: در پی وقوع یک فقره درگیری مسلحانه منجر به جرح در یکی از مناطق شهر نظرآباد، بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: بررسی های اولیه حاکی از این بود که اعضای یک خانواده به دلیل اختلافات قبلی با یکدیگر درگیر شده اند که در اثر این حادثه ۲ پسر و یک عروس خانواده دچار جراحت و به مراکز درمانی منتقل شده بودند.

قتل عروس کرجیقتل عروس کرجی توسط برادرشوهر

بازداشت قاتل عروس خانواده کرجی

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره فوت عروس ۳۸ ساله این خانواده به دلیل شدت جراحات وارده، اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی نظرآباد وارد عمل شده و مخفیگاه قاتل که پسر کوچک خانواده بود را در شهر نظرآباد شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح گرم از مخفیگاه متهم، گفت: نامبرده انگیزه خود از این اقدام جنون آمیز را اختلافات خانوادگی قدیمی عنوان کرد.

قتل عروس کرجیقتل عروس کرجی با اسلحه

سرهنگ نادربیگی در پایان با بیان این متهم با تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: گاهی اندکی صعه صدر و کنترل خشم می تواند از وقوع حوادث جبران ناپذیر این چنین پیشگیری کند.

برترین ها

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس