سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

کری خوانی در اینستاگرام منجر به قتل دانش‌آموز ۱۵ ساله با ضربات آجر شد

تاریخ نشر :یکشنبه 08 مه 2022 اشتراک:
قتل دانش‌ آموز حوادث روز
در این مطلب جزئیات قتل دانش‌ آموز 15ساله را مشاهده می کنید که شکل وحشیانه ای با ضربات آجر صورت گرفته است. این دو نوجوان از قبل با هم اختلاف داشتند

متاسفانه جرم و جنایت هر روزه رو به افزایش است و سن مجریمان نیز هر روز کمتر می شود. امروز در پرشین وی می خواهیم دو حادثه را برای شما بازگو کنیم که در یکی از آنها قتل دانش‌ آموز ۱۵ساله توسط دوستش صورت گرفته است. با ما همراه باشید

قتل دانش‌ آموز ۱۵ساله

دانش‌آموزی ۱۵ ساله و پسری جوان در ۲ حادثه جداگانه در پایتخت به قتل رسیدند.

گزارش نخستین حادثه را ظهر یکشنبه یازدهم اردیبهشت به قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی بازپرس جنایی تهران اعلام کردند. مقتول نوجوانی ۱۵ساله بود که در یکی از محله‌های اطراف تهران با همکلاسی‌اش که او هم دانش‌آموزی ۱۵ساله بود، درگیر و با ضربات آجر زخمی شده بود. وی برای درمان به بیمارستانی در تهران انتقال یافت، اما به‌رغم تلاش پزشکان، جانش را از دست داد.

قتل دانش‌ آموزقتل دانش‌ آموز ۱۵ساله

بررسی‌ها حکایت از این داشت که این ۲ دانش‌آموز از مدت‌ها قبل دچار اختلافاتی شده بودند تا اینکه روز حادثه درگیری آنها در خیابان به قتل یکی از آنها منجر شد. از آنجا که حادثه در اطراف تهران رخ داده بود، پرونده جنایت برای رسیدگی به دادسرای همان محل فرستاده شد.

دومین جنایت

دومین حادثه نیز چهارشنبه گذشته چهاردهم اردیبهشت ماه اتفاق افتاد و گزارش جنایت را به قاضی میثم حسین‌پور بازپرس ویژه قتل اطلاع دادند.

با دستور وی تحقیقات در این‌باره آغاز و مشخص شد که پسری جوان در خیابان براثر شلیک ۴ گلوله به قتل رسیده است. بررسی‌ها حکایت از این داشت که مقتول روز حادثه به آرایشگاه مردانه رفته بود که پس از خروج از آنجا، هدف شلیک گلوله قرار گرفته است. تحقیقات نشان می‌داد مرد تیرانداز سوار بر خودرو بود و درحالی‌که در صندلی شاگرد نشسته و فرد دیگری پشت فرمان بود، به سمت مقتول تیراندازی کرده و بعد متواری شده بودند.

قتل دانش‌ آموزقتل به خاطر کری های اینستاگرامی

تیم جنایی در ادامه به تحقیق از شاهدان پرداخت و فیلم‌های دوربین مداربسته را مورد بازبینی قرار داد تا اینکه هویت قاتل به‌دست آمد. بررسی‌ها نشان می‌داد که قاتل از مدت‌ها قبل با مقتول درگیری و کری‌خوانی داشته است.

آنها حتی در فضای مجازی هم مدام برای یکدیگر کری می‌خواندند تا اینکه آخرین بار قاتل در لایو اینستاگرام مقتول را تهدید کرده و حتی برایش نوشته بود که به‌زودی از او انتقام می‌گیرد. براساس این گزارش، تلاش تیم جنایی برای بازداشت تیرانداز فراری ادامه دارد.

خبرانلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس