پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جنایت به خاطر خنده بی‌جا /جزییات درگیری عجیب و مرگبار دو جوان در خیابان

تاریخ نشر :یکشنبه 28 آوریل 2024 اشتراک:
قتل به خاطر یک خنده حوادث روز
در جریان جنایتی هولناک که بهمن ماه سال گذشته در تهران روی داد قاتل فراری شده و به تازگی مخفیگاه وی در یکی از محله‌ های پایتخت شناسایی شد و کارآگاهان او را دستگیر کردند و او به قتل به خاطر خنده بی جای مقتول اعتراف کرد.

قاتل فراری که در اقدامی هولناک در یکی از خیابان های پایتخت با جوانی چشم در چشم شده و با هم درگیر شده و اقدام به قتل وی گرفته بود دستگیر شده و انگیزه خود را از این جنایت خنده بی جای مقتول عنوان کرده است. در ادامه جزئیات هولناک قتل به خاطر یک خنده را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل به خاطر یک خنده

پسر جوانی که به خاطر خندیدن مقتول و همزمان چشم در چشم شدن، دست به قتل زده بود در تهران بازداشت شد.

۱۳بهمن سال گذشته، پلیس در جریان قتل پسری در یکی از خیابان‌ های تهران قرار گرفت. شاهدان می‌ گفتند عامل جنایت با چاقو به سمت مقتول حمله کرد و جانش را گرفت اما کسی متوجه دلیل درگیری نشده بود.

درگیری خونین خیابانی در پایتخت

با شناسایی هویت قاتل، وی تحت تعقیب قرار گرفت تا این که چند روز قبل، مخفیگاه وی در یکی از محله‌ های تهران شناسایی شد و کارآگاهان او را دستگیر کردند.

قتل به خاطر یک خندهدستگیری قاتل مرد جوان تهرانی

پسر جوان در بازجویی‌ ها به قتل اعتراف کرد و درباره انگیزه‌ اش گفت: آن روز در حال گذر از خیابان بودم که ناگهان مقتول با من چشم در چشم شد. او به من خندید و من تصور کردم خنده‌ اش تحقیرآمیز است و قصد مسخره کردن مرا دارد.

قتل به خاطر یک خنده و دستگیری قاتل فراری

بر سر همین مسئله جزئی و پیش پا افتاده با هم درگیر شدیم. آنقدر عصبانی شدم که نتوانستم خودم را کنترل کنم و با چاقویی که همراهم بود ضرباتی به وی زدم، اما قصد گرفتن جانش را نداشتم.

این متهم پس از اقرار به جنایت در درگیری خیابانی، بازداشت شد و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد تا همه چیز مشخص شود.

همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس