سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قتل سه عضو یک خانواده توسط فرد ناشناس در مسجدسلیمان

تاریخ نشر :شنبه 04 مارس 2023 اشتراک:
قتل در مسجدسلیمان حوادث روز
در این مطلب جزئیات وقوع جنایت قتل در مسجدسلیمان را مشاهده می کنید که روز گذشته در منطقه کلگه به وقوع پیوست. در این حادثه یک فرد ناشناس سه فرد از اعضای یک خانواده را کشت

روز گذشته وقوع یک جنایت هولناک در منطقه ای از توابع مسجدسلیمان سروصدای زیادی به پا کرد. در این جنایت سه نفر از اعضای یک خانواده توسط مرد ناشناس کشته شدند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم جزئیات این قتل در مسجدسلیمان را برای شما قرار دهیم

قتل در مسجدسلیمان

دادستان مسجد سلیمان با بیان اینکه فردی در منطقه کلگه از توابع این شهرستان اقدام به قتل سه نفر از اعضای خانواده خود کرده است گفت: تحقیقات پلیسی و قضایی در این خصوص آغاز شده است که تا روشن شدن واقعیت موضوع هیچ شایعه‌ای قابل تایید نیست.

رحمان بن‌سعید جمعه بیان‌کرد: در این حادثه ۲ خواهر ۳۰ و ۱۱ ساله و یک خواهر زاده ۶ ساله به قتل رسیده‌اند.

قتل در مسجدسلیمانجزئیات قتل در مسجدسلیمان

وی گفت: اطلاعاتی از انگیزه فرد برای اقدام به این قتل و جزئیات ماجرا هنوز در دست نیست و در حال بررسی این حادثه هستیم.

جزئیات قتل در مسجدسلیمان

بن‌سعید با اشاره به اینکه ضارب بعد از ارتکاب این جنایت متواری شده است افزود: این حادثه به وسیله سلاح گرم صورت گرفته است.

وی افزود: تحقیقات برای دستگیری فرد متهم ادامه دارد و مشخص نیست که ضارب در هنگام ارتکاب به قتل در چه شرایطی از نظر تعادل روانی بوده است.

قتل در مسجدسلیمانعامل قتل در مسجدسلیمان

بر اساس این گزارش، فرماندار شهرستان مسجدسلیمان نیز در خصوص این حادثه گفت: با همکاری مشترک بین دستگاه قضایی و پلیس، بررسی ها در خصوص ابعاد این حادثه از اولین دقایق این حادثه شروع شده است.

رضا رضایی فاضل بیان‌کرد: اقدامات پلیسی برای دستگیری قاتل با جدیت در شهرستان مسجدسلیمان ادامه دارد.

ایرنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس