دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قتل پسر ۹ ساله توسط پدرش به بهانه تنبیه کردن آن

تاریخ نشر :دوشنبه 25 آوریل 2022 اشتراک:
قتل پسر ۹ ساله توسط پدرش حوادث روز
در این مطلب ماجرای قتل پسر ۹ ساله توسط پدرش در شهرستان بردسیر را برای شما قرار می دهیم که در پی تبیه شدید کودک این اتفاق افتاده است

چند روز پیش خبر مرگ مشکوک یک کودک ۹ساله در بردسیر تحقیقات پلیس را درباره این مرگ آغاز کرد. پس از تحقیقات اندک تنها مجرم حادثه یعنی پدر کودک دستگیر شد. در این جنایت پدر به قصد تنبیه کودک او را تا سرحد مرگ کتک می زند و جان فرزندش را می گیرد. پدر و مادر این کودک از یکدیگر جدا شده و پدرش به بیماری اعتیاد دچار بوده است. در ادامه در پرشین وی ماجرای قتل پسر ۹ ساله توسط پدرش را مشاهده می کنید

ماجرای قتل پسر ۹ ساله توسط پدرش

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر از دستگیری قاتل کودک ۹ساله در این شهرستان خبر داد و گفت: آسیبهای اجتماعی، اعتیاد و عدم کنترل خشم پدر، این کودک ۹ ساله را به کام مرگ کشاند.

افشین صالحی نژاد با تاکید بر این مطلب که پرونده مربوط به این قتل به صورت ویژه و خارج از نوبت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت، افزود: بامداد دوم اردیبهشت پس از گزارش مرگ مشکوک یک کودک ۹ ساله در این شهرستان، بلافاصله بازپرس ویژه قتل، کارآگاهان پلیس آگاهی و نماینده پزشکی قانونی در محل حاضر شدند و از آنجا که بررسی اولیه بازپرس و ادله موجود بیانگر و وقوع بزه قتل بود، فورا تحقیقات جنایی آغاز گردید و در بازجویی ها و تحقیقات اولیه مشخص گردید، این کودک توسط پدرش را به قتل رسیده که فورا دستور بازداشت متهم صادر گردید.

قتل پسر ۹ ساله توسط پدرشقتل پسر ۹ ساله توسط پدرش در بردسیر

جزئیات قتل پسر ۹ ساله

این مقام قضایی ادامه داد: با توجه به جدایی والدین طفل و مشکلات ایجاد شده برای فرزندان و نیز عدم کنترل خشم و اعتیاد متهم، وی مقتول را به نحو شدید مورد کتک کاری قرار می‌دهد و ضربات شدید به بدن و سر پسر ۹ ساله وارد شده که در نهایت منجر به مرگ وی می‌شود.

قتل پسر ۹ ساله توسط پدرشماجرای قتل پسر ۹ ساله توسط پدرش

وی با اشاره به اینکه تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد، افزود: تا این مرحله از تحقیقات که توسط بازپرس ویژه قتل انجام شده، مشخص است که شخصی به جز پدر در این جنایت نقشی نداشته است و قاتل نیز در اظهارات خود انگیزه اش را تنبیه اعلام نموده و بیان داشته قصد کشتن او را نداشته است.

خبر آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس