چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

افشای راز جسد یک مسافر زن تنها در قطار کرمان به مشهد

تاریخ نشر :سه‌شنبه 26 آوریل 2022 اشتراک:
جسد در قطار حوادث روز
در این مطلب درباره کشف یک جسد در قطار کرمان مشهد صحبت می کنیم. مرگ این زن کمی مشکوک بود به همین دلیل جسد وی به پزشکی قانونی تحویل داده شد

روز گذشته در قطار کرمان به مقصد مشهد فوت یک زن جوان جنجال ساز شد. ماموران پلیس راه اهن بلافاصله اقدام به انجام تحقیقات خود کردند و متوجه شدند این مرگ مشکوک است. در ادامه در پرشین وی جزئیات کشف جسد در قطار را برای شما قرار می دهیم

کشف جسد در قطار

فرمانده پلیس راه آهن پلیس پیشگیری انتظامی کشور از کشف تریاک در کالبد شکافی از جسد قاچاقچی فوت شده در قطار کرمان-مشهد خبر داد.

سردار حشمت الله ملکی در خصوص جزئیات مربوط به این خبر اظهار داشت: با اعلام مرکز کنترل ترافیک ایستگاه راه آهن مشهد مبنی بر فوت یک مسافر زن در قطار کرمان به مشهد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارکنان انتظامی و آگاهی پلیس راه آهن خراسان قرار گرفت.

جسد در قطارجسد در قطار کرمان

وی افزود: پس از ورود قطار به ایستگاه راه آهن مشهد بلافاصله مأموران این پلیس با همراهی کارکنان اورژانس در کوپه مسافر فوت شده با هویت معلوم حاضر و پس از بررسی‌های اولیه، کارشناسان اورژانس علت فوت را ایست قلبی اعلام می‌کنند.

سردار ملکی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس راه آهن با مشاهده وضعیت غیرعادی جسد، به چگونگی و علت فوت مسافر زن مشکوک می‌شوند، ادامه داد: با بررسی سوابق فرد مورد نظر مشخص شد وی از جمله مسافران کثیرالسفری است که تنهایی سفر می‌کند و دارای سابقه حمل مواد مخدر است.

جزئیات کشف جنازه در قطار

وی تصریح کرد: با توجه به وضعیت ظاهری، مشاهدات میدانی و اظهارات هم کوپه‌ای اش مبنی بر وضعیت نامساعد جسمی و روحی فرد متوفی تا نزدیکی مقصد، شک مأموران پلیس راه آهن در خصوص علت فوت و احتمال بلع و باز شدن مواد مخدر داخل معده تشدید می‌شود لذا با هماهنگی لازم جسد به مرکز پزشکی قانونی استان خراسان رضوی برای بررسی بیشتر منتقل می‌شود.

جسد در قطارکشف جسد در قطار

فرمانده پلیس راه آهن پلیس پیشگیری انتظامی کشور گفت: در کالبد شکافی صورت گرفته بیش از یک کیلوگرم تریاک در ۳۴ بسته آب بندی شده از داخل معده زن متوفی خارج و ضمن مشخص شدن علت مرگ این قاچاقچی سابقه دار، مواد مکشوفه تحویل مراجع ذی صلاح شد.

خبرانلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس