جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات تازه از قتل عام خانوادگی در فاریاب با ۱۲ قربانی + تصویر قاتل بی رحم

تاریخ نشر :یکشنبه 18 فوریه 2024 اشتراک:
قتل عام خانوادگی در فاریاب حوادث روز
مرد جوان 30 ساله در اقدامی شوم با اسلحه کلاش 12 عضو خانواده خود را به رگبار بست و سپس متواری شد و گفته می شود در بین قربانیان کودک 2 ساله تا مرد ۵۰ساله بوده اند و در عملیات دستگیری پلیس قاتل بی رحم کشته شده است.

در پی یک جنایت بی رحمانه و فجیع در یک روستا در شهرستان فاریاب در کرمان مردی بی رحم ۱۲ عضو از خانواده خود را با اسلحه کلاش به قتل رسانده است. در ادامه جزئیات جدید از قتل عام خانوادگی در فاریاب را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل عام خانوادگی در فاریاب

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی رییس کل دادگستری استان کرمان، در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: بامداد امروز فردی ۳۰ ساله در روستای مزرعه و امام ادوری از توابع شهرستان فاریاب با انگیزه اختلاف خانوادگی با سلاح کلاشنیکف تعداد ۱۲ نفر از اعضا خانواده خود شامل ( پدر، برادر، زن برادر و … ) را به قتل رسانده است.

رییس کل دادگستری استان کرمان اعلام کرد: بلافاصله پس از این حادثه هولناک رسیدگی به موضوع در دستور کار دستگاه قضایی و پلیس قرار گرفته است.

قتل عام خانوادگی در فاریابقربانیان قتل عام خانوادگی در فاریاب

جوان ۳۰ ساله فاریابی بامداد امروز بر اثر اختلاف خانوادگی با اسلحه کلاش وارد ۲ خانه در این شهرستان شده و ۱۲ عضو خانواده خود از جمله پدر،مادر، برادر و ۴ کودک را به قتل رساند و سپس متواری شد.

جنایت شوم خانوادگی در کرمان

سردار فرشید فرمانده انتظامی استان کرمان در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از مناطق روستایی شهرستان فاریاب بلافاصله واحدهای انتظامی به محل اعزام و مشخص شد یک مرد جوان طی نزاعی که با خانواده‌ اش شکل گرفته با استفاده از سلاح کلاش ۱۲ نفر از اعضای فامیل خود را به قتل رسانده و از محل متواری شده است.

قتل عام خانوادگی در فاریابکشته شدن قاتل بی رحم

قتل عام خانوادگی در فاریاب و کشته شدن قاتل

وی افزود: در این راستا تحقیقات میدانی و پی‌جویی‌ های پلیسی برای دستگیری این متهم در دستور کار قرار گرفت و این مورد به پلیس شهرستان‌ های همجوار نیز گزارش و در نهایت متهم متواری در روستای مهروئیه همین شهرستان شناسایی و در عملیات دستگیری اش کشته شد.

فرشید ابراز داشت: سلاح مورد استفاده در قتل نیز کشف شد در حالی که با همان سلاح به سمت ماموران تیراندازی هم داشته است.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس