جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قتل هولناک پاکبان شهرداری در اتوبان نیایش تهران با انگیزه ای عجیب

تاریخ نشر :دوشنبه 19 فوریه 2024 اشتراک:
قتل هولناک پاکبان شهرداری حوادث روز
ساعت ۲ بامداد جمعه بیستم بهمن قتل مردی جوان ۲۰ ساله به پلیس گزارش شد و گفته می شود یک راننده پژو با انگیزه ای عجیب از خودرو خود پیاده شده و با این پاکبان جوان درگیر شده و او را از اتوبان نیایش تهران پرت کرده است.

در پی یک حمله شوم کارگر شهرداری با انگیزه ای عجیب توسط یک راننده پژو از اتوبان نیایش به پایین پرت شده است. در ادامه جزئیات دلخراش قتل هولناک پاکبان شهرداری را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل هولناک پاکبان شهرداری

راننده پژویی که با حمله به پاکبان شهرداری تهران، ‌او را از روی پل به پایین پرتاب کرده و به قتل رسانده، دستگیر شد و انگیزه عجیبی را مطرح کرد.

ساعت ۲ بامداد جمعه بیستم بهمن گزارش قتل مردی ۲۰ ساله به پلیس پایتخت اعلام و تیم جنایی برای بررسی موضوع راهی محل حادثه شد. بررسی ها حاکی از آن بود که مقتول کارگر شهرداری بوده و شب حادثه به همراه همکارانش مشغول نظافت مسیر روگذر اتوبان نیایش بودند اما ناگهان حادثه هولناکی رخ داد.

یکی از همکاران مقتول که شاهد جنایت هولناک بود به کارآگاهان گفت‌: ما با پیمانکار شهرداری کار می کنیم و شب حادثه مشغول شستن و نظافت دیواره‌های روگذر بودیم. ناگهان خودروی پژو پرشیای مشکی مقابل‌مان توقف کرد. فکر نمی‌کردیم راننده جوان نقشه هولناکی در سر داشته باشد.

حادثه هولناک در اتوبان نیایش

وی ادامه داد: او ناگهان‌ از خودرو پیاده شد و به سمت‌مان آمد. بدون هیچ مقدمه ای با همکارمان گلاویز شد و بعد او را از بالای پل به پایین انداخت. ما فورا به سمت او رفتیم تا مانع فرارش شویم اما قاتل ما را هم تهدید کرد و گفت اگر به دنبالش برویم، ما را هم به پایین پرتاب می کند. او سپس سوار ماشینش شد و با همراهانش فرار کرد.

وی گفت: چند خودرو نیز موقع عبور از زیر پل، جسد دوستمان را زیر گرفتند.

قتل هولناک پاکبان شهرداریدستگیری قاتل پاکبان شهرداری

به دنبال این حادثه هولناک، قاضی محسن اختیاری بازپرس جنایی تهران دستور داد تا جسد به پزشکی قانونی انتقال یابد، دوربین های مداربسته مورد بازبینی قرار بگیرد تا با به دست آمدن شماره پلاک خودروی قاتل، ‌وی شناسایی و دستگیر شود تا انگیزه اش از این جنایت هولناک مشخص شود.

جست و جو برای شناسایی و دستگیری راننده پژو نتیجه داد و ماموران موفق شدند ظهر شنبه وی را دستگیر کنند.

دستگیری عامل قتل هولناک پاکبان شهرداری

او در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد و انگیزه عجیبی را پیش روی تیم جنایی قرار داد. وی گفت: من در حال گذر از آن مسیر بودم که ناگهان چشمم به مقتول و دوستانش افتاد. تصور کردم که آنها قصد دارند پرچم هایی که کنار اتوبان نصب شده بود را سرقت کنند.

وی ادامه داد: پرچم ها به مناسبت ۲۲ بهمن برافراشته شده بود و من فکر کردم مقتول قصد اهانت به پرچم ها را دارد و می خواهد آن را از بین ببرد. حتی به پلیس هم زنگ زدم و موضوع را گزارش کردم. با این حال نتوانستم آرام بنشینم، از ماشین پیاده شدم و پس از درگیری با مقتول وی را هل دادم که پرت شد پایین و جان باخت.

متهم ادامه داد: من اصلا نمی دانستم که آنها کارگر هستند و در حال نظافت خیابان. حالا که متوجه این موضوع شده ام، بسیار پشیمانم و عذاب وجدان دارم.

همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس