چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

اعتراف جوان ۱۸ ساله به قتل برادر ۸ ساله اش در کوه‌های بخش ماژین

تاریخ نشر :شنبه 19 مارس 2022 اشتراک:
قتل برادر 8 ساله حوادث روز
در این مطلب ماجرای قتل برادر 8 ساله توسط برادر بزرگترش را می بینید که با اسلحه شکاری پدر این اتفاق رخ داد

در پی مرگ مشکوک یک پسر ۸ساله با شلیک گلوله یک اسلحه شکاری در دره شهر تحقیقات پلیس آغاز شد و مشخص شد برادر مقتول در اثر بی احتیاطی هنگام استفاده از تفنگ شکاری برادر خودش را به قتل رسانده است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ماجرای قتل برادر ۸ ساله را برای شما قرار دهیم

قتل برادر ۸ ساله

فرمانده انتظامی شهرستان دره‌شهر گفت: بی احتیاطی در استفاده از سلاح شکاری مرگ پسر بچه هشت ساله را این شهرستان رقم زده است.

سرهنگ کرم حسنی اظهار داشت: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در منطقه تخت نرم بخش ماژین بلافاصله ماموران جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد دو برادر ۱۸ و ۸ ساله در کوه‌های بخش ماژین مشغول چرای احشام بودند که برادر بزرگ‌تر با دستکاری اسلحه شکاری برادر ۸ ساله خود را به قتل رساند.

قتل برادر 8 سالهتفنگ شکاری

فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر با بیان اینکه قاتل در لحظه اول منکر قتل برادر خود بود، عنوان داشت: با اقدامات فنی و تخصصی فرمانده شهرستان و ماموران انتظامی به قتل اعتراف کرد.

سرهنگ حسنی با بیان اینکه از قاتل یک قبضه سلاح شکاری کشف شده است، گفت: قاتل پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد.

ایمنی تفنگ شکاری در هنگام نگهداری

به بهانه قتل برادر ۸ ساله با اسلحه شکاری درباره نگهداری این تفنگ ها بیشتر صحبت می کنیم.

تفنگ شکاری را در حالت پر در انبار و یا محفظه آن نگهداری نکنید. همچنین مطمئن شوید که هیچ گلوله‌ای در انتهای لوله تفنگ وجود ندارد و فنر اصلی آزاد است.
تفنگ شکاری و ساچمه را در یک محل نگهداری نکنید. زیرا ممکن است افرادی بدون اجازه شما به تفنگ دسترسی پیدا کنند.

قتل برادر 8 سالهنگهداری تفنگ شکاری

به طور کلی تفنگ و تجهیزات آن را در جایی دور از دید دیگران نگهداری کنید.
در هنگام حمل تفنگ با خودرو حتما آن را درون صندوق عقب ماشین قرار دهید.

به علت امکان دسترسی کودکان زیر ۱۸ سال به تفنگ شما، حتما آن را درون محفظه قفل دار نگهداری کنید. در غیر این صورت جریمه بسیار سنگینی متوجه شما می شود.
تهیه قفل های اختصاصی ماشه و یا زنجیر های مهار روش های مطمئنی برای از بین بردن امکان شلیک تفنگ شکاری هستند که قیمت بالایی هم ندارند.

خبرآنلاین و تراپ سنتر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس