چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

مردی که همسرش را کشت و به جان برادرش سوءقصد کرد

تاریخ نشر :چهارشنبه 22 فوریه 2023 اشتراک:
قتل همسر و برادر حوادث روز
در این مطلب ماجرای یک جنایت وحشتناک در تهران را مشاهده می کنید که در آن مرد تهرانی اقدام به قتل همسر و برادر خودش نمود. او با اسلحه کلت کمری همسرش را کشت

روز گذشته با تماس یک مرد که سرایدار ساختمانی در تهران بود گزارش یک قتل فجیع داده شد. با حضور پلیس جسد زن جوان که در غرق در خون بود مشاهده شد که شواهد به دست آمده مشخص شد او با اسلحه به قتل رسیده است. در پرشین وی جزئیات قتل همسر و برادر تهرانی را مشاهده می کنید

قتل همسر و برادر در تهران

مرد جوان در اقدامی هولناک همسرش را به قتل رساند و سپس به جان برادرش سوءقصد کرد.

عقربه‌ها ساعت ۱۰ صبح دیروز سه‌شنبه دوم اسفند ماه را نشان می‌داد که
مرد جوانی در تماس تلفنی با سرایدار خانه‌‌اش در خیابان دیباجی اعلام کرد همسر باردارش حالش بد شده و اکنون درب خانه نیمه‌باز است.

پس از پایان این تماس تلفنی، سرایدار ساختمان برای امدادرسانی وارد خانه موردنظر شد و جسد خون‌آلود زن باردار را روی زمین مشاهده و با فریاد های ” کمک کمک” اهالی ساختمان را خبر دار کرد.

با اعلام این خبر به اپراتور مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ماموران کلانتری ۱۲۴ قلهک، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و متخصصان پزشکی قانونی به همراه محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

قتل همسر و برادرقتل همسر و برادر با کلت

تیم جنایی به محض حضور در خانه با جسد زن جوان بارداری مواجه شدند که از ناحیه سر هدف شلیک گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مرد جوانی که به سرایدار زنگ زده بوده ساعت ۸ صبح با انگیزه نامشخص همسرش را با کلت کمری به قتل رسانده و از صحنه جنایت گریخته است.

روند تحقیقات در خانه خیابان دیباجی ادامه داشت تا اینکه ماموران کلانتری ۱۲۲
دربند در تماس تلفنی با بازپرس ویژه قتل، حادثه هولناک دیگری را در خیابان
باهنر اعلام کردند که مشخص شد، قاتل پس از کشتن همسرش به جان
برادر خود سوءقصد کرده است.

ماجرای قتل همسر و برادر

بدین ترتیب تیم جنایی پای در محل حادثه گذاشتند و با مرد مجروح ۶۰ ساله‌ای روبه‌رو شدند که که از ناحیه پشت سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و آثار تصادف روی بدن او مشهود بود؛ همچنین امدادگران اورژانس که همزمان با تیم پلیسی در محل حاضر شده بودند، مرد میانسال را به بیمارستان منتقل کردند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی که در جریان تحقیقات متوجه وجود دوربین‌های مداربسته شده بودند به بازبینی فیلم آنها پرداخته و لحظه به لحظه صحنه حادثه را مشاهده کردند؛ در فیلم مشخص شد، مرد جنایتکار پس از به قتل رساندن همسرش با خودروی ۲۰۷ به سمت خانه برادرش آمده و اقدام به تیراندازی کرده است.

قتل همسر و برادرقتل همسر و برادر در خانه

تحقیقات میدانی نیز حکایت از آن داشت، مرد جنایتکار ابتدا با سلاح کلت کمری از پشت،
به سر برادرش شلیک کرده و سپس با خودروی پژو ۲۰۷ خود چند بار از
روی او عبور کرده و در آخر به مکان نامعلومی متواری شده است.

با دستور محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی،
جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان
اداره دهم پلیس آگاهی تحقیقات را برای دستگیری مرد جنایتکار آغاز کردند
همچنین حال برادر قاتل در بیمارستان مساعد گزارش شده است.

تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس