جزئیات قتل مهدیه و مادر ۴۴ ساله اش در یک بنگاه مسکن

تاریخ نشر :یکشنبه 16 اکتبر 2022 اشتراک:
قتل مهدیه در بنگاه حوادث روز
در این مطلب جزئیات کامل قتل مهدیه در بنگاه املاک را مشاهده می کنید که توسط همسرش با قمه کشته شد

چندی پیش خبر قتل یک مادر و دختر در مشاور املاکی در مشهد رسانه ای شد. در این جنایت داماد عصبانی با قمه به همسرش حمله کرده و او را کشت و مادرش را نیز به قتل رساند. در پرشین وی جزئیات قتل مهدیه در بنگاه را مشاهده می کنید

جزئیات قتل مهدیه در بنگاه

آن چه در اینجا می آید نتیجه این گفت وگوی کوتاه با قاتلی است که با ضربات بی رحمانه قمه همسر و مادرزنش را به کام مرگ فرستاد و حدود ۲۰ ساعت بعد از جنایت نیز با صدور دستورات ویژه قضایی، توسط کارآگاهان اداره جنایی آگاهی دستگیر شد.

نامت چیست؟

حمید – ص

چه زمانی ازدواج کردی؟

سال ۹۲ بود که سر سفره عقد نشستم.

با همسرت چگونه آشنا شدی؟

او از بستگان یکی از دوستانم بود. من با دایی «مهدیه» رفاقت داشتم که او پیشنهاد کرد با خواهرزاده اش ازدواج کنم. بعد هم خواستگاری رفتیم و زندگی مشترک مان آغاز شد.

اختلاف خانوادگی شما از چه زمانی شروع شد؟

البته اوایل با همسرم هیچ اختلافی نداشتم اما آرام آرام دخالت های مادرش در زندگی من بیشتر شد تا حدی که دیگر کار به مشاجره و درگیری رسید.

چگونه در زندگی شما دخالت می کرد؟

همسرم فقط به خواسته های مادرش عمل می کرد هرچه او می گفت باید همان اتفاق می افتاد. وقتی من به او می گفتم فلان کار را انجام بده، چون مادرش خلاف خواسته مرا گوشزد کرده بود دیگر به حرف من توجهی نداشت به همین دلیل هم کینه مادرزنم را به دل گرفتم.

چند فرزند داری؟

۳ فرزند خردسال دارم.

قتل مهدیه در بنگاهقتل مهدیه در بنگاه املاک

چرا او را طلاق ندادی؟

من همسرم را دوست داشتم! نمی خواستم از او جدا شوم به همین خاطر هم بعد از کشاکش های طلاق حتی منزل را به نام او سند زدم و حق طلاق را هم به او دادم تا به زندگی مشترکمان ادامه بدهیم!

اما در بازجویی ها گفتی که پوشش همسرت مناسب نبود؟

بله! بعد از شروع اختلافات او دیگر به خواسته های من توجهی نداشت و هرکاری که دلش می خواست انجام می داد.

تا این حد که او را به طرز دلخراشی به قتل برسانی؟

تقصیر خودش بود، منزل را ترک کرده و قصد داشت از من طلاق بگیرد!

معتادی؟

نه! به هیچ مواد مخدری آلوده نیستم و دست بزن هم نداشتم!

پشیمانی؟

بعد از لحظاتی «سکوت»! خیلی اذیتم می کردند!

چرا تصمیم به قتل آن ها گرفتی؟

به خاطر این که دیگر نمی توانستم خودم را کنترل کنم!

یک ماه بود که زندگی ام به شدت آشفته بود! از او می خواستم به زندگی خودش بازگردد! حتی دقایقی قبل از قتل هم برایش پیامکی فرستادم و او را قسم دادم که این کار را نکند ولی …

از نظر مالی مشکلی داشتی؟

نه! درآمدم خوب بود! خانه و ماشین هم داشتم!

قمه را از کجا برداشتی؟

آن قمه را با خودم حمل می کردم.

چرا آن ها را در بنگاه املاک کشتی؟

چون همسرم بعد از ترک منزل، تقاضای طلاق داشت و در کشاکش طلاق بودیم! او در این مدت نزد مادرش بازگشته بود و من شنیدم قصد دارد منزل را که به نام او سند زده بودم به فروش برساند به همین دلیل هم به بنگاه املاک سپرده بودم که اگر همسرم در یکی دیگر از بنگاه ها خواست منزل را قولنامه کند بلافاصله به من خبر بدهد!

اما ضربات قمه را خیلی بی رحمانه به پیکر آن ها فرو کرده بودی؟

(سکوت!) آن ها مرا خیلی اذیت کردند!

هنگام دستگیری بیان کردی که می خواهم زودتر قصاص شوم تا دوباره همسر و مادرزنم را در آن دنیا به قتل برسانم! حالا چه می گویی؟

فقط می خواهم به پرونده ام زودتر رسیدگی کنند چون تحمل این وضعیت را ندارم!

قتل مهدیه در بنگاهماجرای قتل مهدیه در بنگاه

مادرزنم بعد از طلاق از همسرش با مرد پولداری ازدواج کرده بود و هربار که همسرم از خانه من قهر می کرد او را با خودش به تفریح و رستوران می برد و با این رفتارش بیشتر مرا عذاب می داد.

برای افرادی که شرایط تو را دارند، چه توصیه ای داری؟

به آن ها می گویم هنگام خشم و عصبانیت تصمیم نگیرید! در این شرایط بهترین کار آن است که به صورت توافقی طلاق بگیرید!

سابقه خبر قتل مهدیه در بنگاه

سیزدهم تیر گذشته، یک دستگاه نیسان آبی رنگ در خیابان رسالت مشهد توقف کرد و ناگهان راننده ۳۱ ساله آن در حالی که قمه بزرگی را در دست می فشرد با چهره ای غضبناک پا به درون بنگاه املاک گذاشت و بدون آن که کلامی بر زبان جاری کند به طرف زن ۲۴ ساله ای به نام «مهدیه» هجوم برد و او را با ضربات متعدد قمه نقش بر زمین کرد.

در همین حال مادر ۴۴ ساله دختر جوان خود را روی پیکر دخترش انداخت تا از وارد آمدن ضربات بیشتر به او جلوگیری کند ولی راننده نیسان بی رحمانه ضربات دیگر را بر پیکر زن ۴۴ ساله وارد کرد و او را نیز در کنار دخترش درحالی به قتل رساند که مرد بنگاه دار و دیگر شاهدان وحشت زده به این صحنه جنایی هولناک می نگریستند.

طولی نکشید که با فرار متهم از بنگاه املاک، ماجرای این جنایت تکان دهنده به قاضی ویژه قتل عمد مشهد گزارش شد و دقایقی بعد با حضور قاضی صفری و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل وقوع حادثه، تحقیقات گسترده ای آغاز و مشخص شد که قاتل نیسان سوار همسر زن جوان است. گزارش خراسان حاکی است حدود ۲۰ ساعت بعد، متهم فراری در میدان حافظ مشهد دستگیر شد و به جرم خود اعتراف کرد.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس