جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

مرد قاتل که می خواست شاهد قتل را بکشد خودش کشته شد

تاریخ نشر :چهارشنبه 01 فوریه 2023 اشتراک:
قتل مرد قاتل حوادث روز
در این مطلب ماجرای قتل مرد قاتل را مشاهده می کنید که در آن مردی که با اسلحه کلاشینکف به محل کار همسر سابقش رفته بود همسرش را کشت و با دوست همسرش درگیر شد که باعث شد خودش کشته شود

چند روز پیش خبر قتل دو زن مرد و میانسال در کرمانشاه سروصدای زیادی به پا کرد. در این ماجرا مرد ۵۳ساله با اسلحه جنگی به محل کار همسر سابق رفت و با شلیک گلوله او را به قتل رساند اما خودش نیز در اتفاقی تصادفی کشته شد. در پرشین وی ماجرای قتل مرد قاتل را مشاهده می کنید

قتل مرد قاتل

مرد میانسال به‌ دنبال کینه قدیمی با اسلحه به سراغ همسر سابقش رفته و او را به قتل رساند.

سردار «جمال سلمانی» جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در تشریح این ماجرای عجیب گفت: این حادثه در یک واحد مسکونی واقع در مسکن مهر بدره‌ای اسلام آبادغرب، اتفاق افتاد و نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد این زن و همسر که ۴۶ و ۵۳ ساله بودند حدود یک سال قبل از هم جدا شده بودند.

قتل مرد قاتلقتل مرد قاتل میانسال

وقتی مأموران پلیس آگاهی اسلام آبادغرب به محل قتل این زن و همسر سابقش رفتند دریافتند زن جوان که آرایشگر بوده با شلیک یک گلوله به قلبش کشته شده و مرد میانسال نیز با شلیک ۳ گلوله جان باخته است. با شروع تحقیقات گسترده رد زنی ۴۴ ساله در این ماجرا شناسایی شد که مأموران وی را در عملیاتی دستگیر کردند.

اعترافات قاتل غیر عمد

زن جوان در بازجویی‌ها ضمن اعتراف به قتل مرد میانسال گفت: روز حادثه برای انجام کارهای زیبایی (کاشت ناخن) به خانه زن آرایشگر رفته بودم اما همسر سابق او چندبار با وی تماس گرفت و اقدام به توهین و فحاشی کرد.

قتل مرد قاتلقتل مرد قاتل توسط زن جوان

سردار سلمانی افزود: طبق ادعای این زن، زمانی که درگیری لفظی بین زن آرایشگر و همسر سابقش بالا گرفت وی قصد خروج از خانه را داشت اما ناگهان مقابل در ورودی با همسر سابق زن آرایشگر که مسلح به اسلحه کلاشنیکف بود مواجه شد. مرد خشمگین به زور وارد خانه شد و یک گلوله به سینه همسر سابق خود شلیک کرد.

طبق گفته‌های متهم، مرد مسلح قصد کشتن وی را نیز داشته اما با او بر سر
تصاحب اسلحه درگیر شد و پس از وقوع درگیری میان وی و مرد ۵۳ ساله
و جدال بر سر تصاحب اسلحه، سه تیر شلیک و به شکم آن مرد اصابت کرد
که باعث کشته شدن وی شد.

بدین ترتیب با اعترافات متهم وی بازداشت شد و تحقیقات بیشتر در این رابطه ادامه دارد.

خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس