جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

زن لوکس‌سوار به شکل عجیبی قاتل سارق کیفش شد

تاریخ نشر :یکشنبه 21 مه 2023 اشتراک:
قتل سارق حوادث روز
در این مطلب ماجرای یک سرقت را برای شما قرار می دهیم که در نهایت منجر به قتل سارق شد. زن راننده که کیفش ربوده شده بود به طور اتفاقی با موتور سارقین تصادف کرد

چند ماه پیش وقوع یک فقره قتل در خیابان پاسداران تهران پلیس را به محل حادثه رساند. در این حادثه دو سارق موتورسوار که قصد سرقت کیف یک زن راننده را داشتند مورد سانحه قرار گرفتند و با خودروی همان زن تصادف کردند. در پرشین وی ماجرای قتل سارق را مشاهده می کنید

قتل سارق کیف قاپ

بهمن‌ماه سال گذشته در خیابان پاسداران تهران حادثه‌ای تلخ و کم‌نظیر رقم خورد و دوربین‌های مداربسته لحظه به لحظه این حادثه را ثبت کردند.

زن جوانی همراه کودک خردسالش در خودروی لوکس نشسته بودند و خانم راننده سعی می‌کرد خودروی خود را از پارک خارج کند. همان موقع ۲ جوان که ترک یک موتورسیکلت نشسته بودند به او نزدیک شدند و در چشم برهم‌زدنی کیف دستی او را از داخل خودرو ربودند.

صدای فریادهای زن جوان و دخترک وحشت‌زده‌اش خیابان را پر کرد. سارق با تهدید قمه اموال آنها را ربوده و ترس عجیبی به جانشان انداخت بود. اما درست در لحظه‌ای که سارقان اقدام به فرار کردند، زن جوان هم پایش را روی پدال گاز خودرویش گذاشت و با موتورسیکلت سارقان برخورد کرد.

قتل سارققتل سارق موتورسوار

دو سارق نقش زمین شدند، اما یکی از آنها از جایش بلند شد و پای پیاده فرار کرد.
سارق دیگر نمی‌توانست حرکت کند و حال او وخیم به نظر می‌رسید.
بلافاصله امدادگران اورژانس از راه رسیدند و سارق جوان را به بیمارستان
منتقل کردند، اما او ساعتی بعد در بیمارستان جان خود را از دست داد
و اتهام قتل روی پرونده خانم راننده خودروی لوکس خورد!

به این ترتیب رسیدگی به ماجرا در دستور کار وحید ناصری،
بازپرس کشیک قتل پایتخت قرار گرفت.

چگونگی قتل سارق

در حالی که زن جوان چنین اظهاراتی را مطرح می‌کرد به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، کارآگاهان به بازبینی دوربین‌های مداربسته محل تصادف پرداختند. فیلم‌ها نشان می‌داد که سارق پس از سرقت کیف زن جوان بلافاصله سوار بر موتورشده تا از آنجا فرار کند. زن جوان هم با خودروی خود در همان مسیر شروع به حرکت کرد و چند متر آن طرف‌تر با خودرو به موتورسیکلت برخورد کرده و باعث مرگ سارق شده است.

در ادامه تحقیقات خانواده پسر جوان شناسایی شدند و پس از ثبت شکایت از زن جوان گفتند: پسرمان برای کار به تهران آمده بود و نمی‌دانستیم چه کار می‌کند، الان هم از این خانم به اتهام قتل پسرمان شکایت داریم. از سویی بررسی سوابق کیفری مرد موتورسوار حکایت از آن دارد که او به اتهام کیف‌قاپی چندین بار بازداشت شده بود.

قتل سارققتل سارق توسط زن راننده

تحقیقات در این پرونده در حالی ادامه داشت که اگر ثابت می‌شد زن جوان
به قصد پس گرفتن کیف خود، موتور را تعقیب کرده و به عمد با او برخورد کرده است،
اتهام قتل عمد سارق برایش در نظر گرفته می‌شد.

به این ترتیب هیأت کارشناسی برای بررسی نوع برخورد تشکیل شد و در بررسی‌های این کارشناسان اعلام شد، برخورد خودروی این خانم با موتورسیکلت تصادفی بوده که در آن خانم راننده ۵۰ درصد مقصر است. با اعلام این نتیجه، روال رسیدگی به پرونده وارد مسیر جدیدی شده و روند قانونی در شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران در جریان است.

همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس