دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

قتل مرد ۵۴ ساله به دست پسرش به خاطر مادرش در تهران

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 08 فوریه 2024 اشتراک:
قتل پدر به دست پسر حوادث روز
با اعلام قتل مردی 54 ساله در یکی از خیابان های تهران مشخص شد وی توسط پسرش به قتل رسیده و قاتل پدرکش بعد از دستگیری به جنایت خود اعتراف کرده و گفته که پدرش مادرش را مورد آزار و اذیت قرار داده و او به همین خاطر مرتکب جنایت شده است.

پسر جوان در اقدامی هولناک پدر میانسال خود را با ضربات مرگبار چاقو به قتل رساند و بعد از جنایت دستگیر شده و عنوان کرده که به خاطر مادرش به این جنایت دست زده است. در ادامه جزئیات قتل پدر به دست پسر را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل پدر به دست پسر

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری پسری که پدر خود را به قتل رسانده بود، خبر داد.

سردار علی ولی‌پور گودرزی اظهار داشت: اوایل بهمن ماه سال جاری در پی دریافت خبری مبنی بر قتل مردی حدوداً ۵۴ ساله در تهران موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداری دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست با مراجعه به محل حادثه در یکی از خیابان‌های مرکز تهران دریافتند یک مرد حدود ۵۴ ساله به صورت طاق باز روی زمین افتاده و در تن پیمایی از وی آثار دو ضربه چاقو به پهلوی مقتول مشاهده کردند سارق با کمک شهروندان به دام افتاد و دستگیر شده است و در ادامه کارآگاهان او را به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل کردند.

قتل پدر به دست پسردستگیری قاتل در تهران

جنایت هولناک خانوادگی در پایتخت

این مقام انتظامی افزود: از متهم حین دستگیری سه قبضه سلاح سرد چاقو کشف و توقیف شد.

وی گفت: متهم در بازجوی اولیه صراحتاً به ارتکاب قتل معترف شد و اقرار کرد مقتول پدرش است و به دلیل آزار و اذیت مادرم مدتی پیش از منزل خارج شد و دیگر بازنگشت تا این که چند نفر به دستور او به منزل ما آمدند و خانه را خراب کردن من نیز برای انتقام وی را تعقیب کرده و در ادامه با چند ضربه چاقو او را به قصر رساندم.

قتل پدر به دست پسر در تهران

سردار گودرزی در ادامه بیان داشت: کارآگاهان در ادامه با دعوت از خانواده مقتول و تحقیقات از آنها و همین طور اقدامات گسترده اطلاعاتی و میدانی در محل حادثه اظهارات قاتل تأیید و متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس آگاهی خاطرنشان کرد: متهم با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی روانه زندان شده است.

مشرق

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده